MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nowy rozkład jazdy. Pociągami w Polskę i nie tylko

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 24 listopada 2011, 9:08
Aktualizacja: 12:59
Autor: Damian
Fot. Archiwum
Od 11 grudnia obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Z jeleniogórskiego dworca odjadą składy trzech spółek: Przewozów Regionalnych, Intercity oraz szynobusy Kolei Dolnośląskich.

Te ostatnie obsłużą szynobusami linie do Lwówka Śląskiego, Zgorzelca przez Lubań, Węglińca przez Zgorzelec oraz do Wrocławia przez Legnicę. Składy Przewozów Regionalnych połączą Jelenią Górę z Wrocławiem (przez Wałbrzych). Poznaniem (Wałbrzych, Wrocław), Rzeszowem (Wrocław, Katowice, Kraków), Zieloną Górą (Węgliniec, Żary). PR poprowadzą też składy w komunikacji międzynarodowej do Trutnova (Republika Czeska) przez Kamienną Górę i Lubawkę, oraz do Harrachova i Korenova przez Szklarską Porębę. Pociągi spółki Intercity dojadą do Gdyni (Wrocław, Poznań, Bydgoszcz), Warszawy (Wrocław, Katowice, Częstochowę) oraz Szklarskiej Poręby Górnej (przez Piechowice).

Skrócony rozkład jazdy pociągów 2011/2012 Stacja Jelenia Góra
4.38 KD Lwówek Śl. przez Wleń , w dni robocze
5.44 KD Zgorzelec przez Lubań , codziennie
6.30 PR Wrocław Gł. przez Wałbrzych , codziennie Regio Szklarka
7.29 PR Harrachov przez Szklarską Porębę , w weekendy i święta
7.40 PR Wrocław Gł. przez Wałbrzych , codziennie
7.40 KD Lwówek Śl. , codziennie 25.12,8.04
9.49 KD Żary przez Zgorzelec , codziennie
10.02 IC Szklarska Poręba Górna przez Piechowice, w wakacje, ferie, święta. TLK Karkonosze
10.39 PR Rzeszów Gł. przez Wrocław, Kraków , codziennie oprócz 25.12,8.04 InterRegio Galicja
10.42 PR Harrachov przez Szklarską Porębę , codziennie
11.57 PR Trutnov hl.n przez Kamienną Górę, Lubawkę , weekendy wiosną, latem
13.18 KD Lwówek Śląski przez Wleń, codziennie oprócz 25.12,08.04
13.24 KD Żary przez Zgorzelec , codziennie oprócz 25.12,06.01,08.04
13.40 PR Harrachov przez Szklarską Porębę , w weekendy i święta
14.40 PR Poznań Gł. przez Wrocław, Leszno , codziennie Regio Kamieńczyk
14.55 Harrachov przez Szklarską Porębę , codziennie
15.40 KD Wrocław Gł. przez Zgorzelec, Legnicę , codziennie
16.08 KD Lwówek Śl. przez Wleń , codziennie oprócz 24,25,31.12 oraz7,8.04
16.24 PR Trutnov hl.n przez Kamienną Górę , weekendy wiosną i latem
16.47 PR Zielona Góra przez Węgliniec, Żary , w weekendy i święta
17.22 PR Wrocław Gł. przez Wałbrzych , codziennie
17.43 KD Legnica przez Zgorzelec , codziennie
18.53 PR Korenov przez Szklarską Porębę , codziennie
19.01 PR Wrocław Gł. przez Wałbrzych , codziennie Regio Szrenica
19.29 IC Warszawa Wsch. przez Wrocław, Katowice, Częstochowę TLK Karkonosze
20.20 IC Gdynia Gł. przez Wrocław, Poznań, Bydgoszcz , w ferie,wakacje,święta
20.35 PR Korenov przez Szklarską Porębę , w weekendy i święta

KD - Koleje Dolnośląskie
PR-Przewozy Regionalne
IC-Intercity

zródło : rozklad.sitkol.pl , kolej.dolnyslask.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Patriotycznie przy ognisku

Księżna Daisy von Pless o sobie samej

Trwa remont Krakowskiej

Komentarze (22) Dodaj komentarz

~:( 24-11-2011 9:18
A połączenie ze Szczecinem i Świnoujściem? Przecież z stamtąd przyjeżdża mnóstwo osób do nas w góry a my jeździmy tam do Uzdrowisk???
~No i co? 24-11-2011 9:25
Gdzie połączenie ze Świnoujściem. Przed wyborami tak było głośno,że już jest załatwione i będzie. No i co? Jak zwykle g.wno. Politycy ( wiadomo kto obiecał czy podać nazwisko ? ) to zwykli kłamcy bez honoru.
~******** 24-11-2011 10:24
A co z przyjazdami pociągów
~ 24-11-2011 12:18
Warszawa przez Katowice?????
~ 24-11-2011 12:33
Wrocław przez Zgorzelec? Już jadę! Nie ma to jak objechać cały Dolny Śląsk dookoła przed wizytą w jego stolicy. Ciekawe, ile kosztuje bilet?
~rychu 24-11-2011 13:58
podaje link do przyjazdów http://rozklad.sitkol.pl/bin/stboard.exe/pn?ld=hw2&
~wiesławw 24-11-2011 14:14
Co sądzicie o rozkładzie jazdy ?? Wg. mnie jest w miarę dobry . Brakuje pociągu do Szczecina , szkoda
~po kiego pyt 24-11-2011 14:56
Gdzie jest SKM ?!
piiipek_jelonkowy 24-11-2011 15:56
*-*-*-*** A gdzie jest pociąg do Szczecina,Lublina , boże oddajcie te pociągi , ludzie z Jeleniej Góry chcą wyjechać ... ,, No to ja się pytam gdzie one są ??! */*/*** A gdzie jest SKM ?? Powinna już jezdzić */*** Kiedy to wszystko będzie *+*+*+* Bum parara bum bum bum +++
~******** 24-11-2011 16:01
A co z przyjazdami pociągów
~do 16:01 24-11-2011 16:33
Nie ma, bo pociągi do nas nie przyjeżdżają. Tylko odjeżdżają. Zgodnie z prawami popytu.
~hek 24-11-2011 17:50
Pociągi dalekobieżne powinny wychodzić " na noc "- komu się chce tarabanić cały dzień !!! A nocny do Koszalina........na wakacje to czysty zysk i pewność 100% obłożenia , jak można pozbawić nas morza !!!
~D0sf 24-11-2011 18:25
Władzo ,kto dla ciebie jest POLAKIEM.Pan z wąsem to bolszewik czy Polak.
~PIOTREK 24-11-2011 19:02
DLA WARSZAWY ZA KRUTKA TRASA POWINA TRWAĆ MINIMUM 20 GODZIN
~mat 24-11-2011 20:43
co to za połączenie Jelenia Góra do Wrocławia przez Zgorzelec? Ile to jedzie? Przecież to kupa kilometrów i bilet słono kosztuje. To musi być jakieś przekłamanie. Nikt o zdrowych zmysłach tym nie pojedzie. Coś jest nie tak.
~Mis 24-11-2011 21:01
A `co z pociagiem do Karpacza ile lat jeszcze mam na niego czekac!!!!!! A co ze psujacym sie szynobusem ktore to maja koleje regionalne jak wiadomo ta spolka wyporzycza ten szynobus od kolei dolnoslaskich. No wlasnie jak to bedzie na pucharze swiata w jakuszycach czy w tym dniu spolka spolce wyporzyczy ten szynobus czy sie ze soba pokluca i bedzie kicha znowu zgonia na zepsuty szynobus................
~ 24-11-2011 21:30
Dlaczego nie ma połączenia Jelenia-Wrocław szynobusem i be wycieczki po okolicy???
~jelinek 24-11-2011 21:52
Pociąg relacji Szklarska Poręba - Warszawa, nie zatrzymuje się na "stacji" kolejowej w Cieplicach Śląskich Zdroju. To przejaw lekcewarzenia klientów mieszkających w tym miejscu a korzystających z tego połączenia.
~ 25-11-2011 3:04
@ IP: *.ar.wroc.pl: he he, yntelygent się odezwał z Akademii Rolniczej. Naucz się najpierw pisać, analfabeto z doktoratem (no, chyba że tam tylko sprzątasz...).
~ 25-11-2011 7:39
do Warszawy prze z Katowice... He,He.. Niedługo będziemy jeździć jak w Rosji - tydzień:)
~lololololo 25-11-2011 11:16
A gdzie do ŚWINOUJŚCIA???? jak ja mam się teraz dostać w okolice Szczecina????
~ZORRO2 27-11-2011 22:01
do ŚWINOUJŚCIA z buta walcie hahahahha

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Warsztaty modelarskie

Koperty życia już w Mysłakowicach

O rozpadających się górach

Studium na początek

Kolizja trzech aut w Radomierzu

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
1015
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%