MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nowy rok w klubie Ciuciubabka

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 12 stycznia 2015, 7:49
Aktualizacja: 7:52
Autor: Angela
Fot. Archiwum Klubu
Zajęcia ze „śpiewoterapii”, warsztaty recyklingowe, rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych, zajęcia kosmetyczne z tajnikami szybkiego makijażu i manicure, zabawa językiem migowym, wiosenna wymiana ubranek oraz spotkania ze specjalistami – tak zapowiadają się najbliższe miesiące w jeleniogórskim Klubie dla Rodziców.

W piątek (16 stycznia) w godz.17.30 a 18.00 w Karpaczu odbędzie się nauka jazdy na nartach dla dzieci w wieku od 4 lat. Cena to 45 zł plus 15 zł za buty, narty i kask. Zajęcia poprowadzi mistrzyni Polski i Europy, olimpijka z pedagogicznym, przedszkolnym wykształceniem. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają do najbliższego wtorku (13 stycznia).

Następne spotkanie odbędzie się 27 stycznia o godz. 17.30 w bawialni Stonoga (przy ul. Złotniczej). Pokaz „chustowania” dziecka poprowadzi Kamila Muczyńska. - „Chustowanie” daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i bliskości - mówi Anita Radwan. – Należy jednak pamiętać o tym, aby noszenie było zdrowe dla dziecka i wspierało rozwój jego kręgosłupa i stawów biodrowych. O tym jak poprawnie „chustować”, powiemy właśnie na tym spotkaniu. Niech każdy kto ma, zabierze swoją chustę – dodaje założycielka klubu.

Od 29 stycznia natomiast będą prowadzone zajęcia dla dzieci (dwa razy w miesiącu, w czwartki o godz. 17.30 ze śpiewoterapii). – Będzie to śpiewanie piosenek z ilustracją ruchową – wyjaśnia Anita Radwan. - Treść piosenek wzbogaca bowiem słownictwo i wyobraźnię dziecka, a odpowiednio dobrany ruch ilustrujący treść piosenki, ćwiczy koordynację słuchowo-ruchową i uczy naśladownictwa, wspomaga wymowę. Dodatkowo śpiew pogłębia oddech, narząd głosowy wzmacnia się, a wydłużanie sylab w śpiewie powoduje prawidłowe ukształtowanie samogłosek, ćwiczy się również pamięć i spostrzegawczość – wymienia organizatorka.
Regulamin warsztatów na stronie www.klubdlarodzica.pl.tl. Zapisy na klubdlarodzica@poczta.onet.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Harcersko i patriotycznie

Wernisaż w Galerii Korytarz

Studium na początek

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~łinczysław 12-01-2015 10:22
niczego sobie Te Mamy ;)
~ 12-01-2015 21:06
Nie podniecaj się tak. To tylko zdjęcie reklamowe z udziałem fotomodelek.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Udany Piknik Strzelecki

Radni KO przeciw kupcom?

Medale „Nauczyciel Kraju Ojczystego 2019”

Spore zainteresowanie dopłatami

Świętują Niepodległość

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
828
Tak
63%
Nie
30%
Nie wiem
7%