MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Nowy kierunek na karkonoskiej uczelni

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 21 lutego 2014, 8:13
Aktualizacja: 8:44
Autor: KPSW
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób pracujących, największa jeleniogórska uczelnia uruchamia studia w nowej, elastycznej formie kształcenia – w trybie popołudniowym, na kierunku Inżynieria bezpieczeństwa. Zajęcia w godzinach 16.00–20.00 skierowane są do tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, a muszą połączyć naukę z pracą. Co ważne – studia są bezpłatne! Może się na nie zapisać każdy, kto zdał maturę.

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze stara się zaspokoić potrzeby tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na rezygnację z pracy, a chcą się nadal uczyć lub pragną podnieść swoje kwalifikacje. Dlatego uruchamia studia dzienne w trybie popołudniowym. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku, w godzinach 16-20. Plan zajęć zostanie ułożony wraz z osobami, które zapiszą się na studia. Wszystko po to, by możliwie najlepiej wykorzystać ten czas.

– Nie oznacza to rezygnacji z przedmiotów, a jedynie takie ich ułożenie, aby każdy student mógł uczestniczyć w jak największej ilości ćwiczeń i wykładów – wyjaśniają pracownicy KPSW.

Zajęcia na kierunku Inżynieria bezpieczeństwa mają rozpocząć się już 17 marca. Trzy i pół letnie studia inżynierskie obejmują dwie specjalności – menedżera bezpieczeństwa oraz pracownika służb BHP. Podczas nauki, ukierunkowanej na praktyczną naukę zawodu, będzie można ugruntować i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, mechaniki, informatyki, automatyki, techniki cyfrowej, rozwinąć umiejętności projektowania i zarządzania. Absolwent będzie przygotowany do podjęcia pracy jako wdrożeniowiec, eksploatator i administrator systemów zarządzania bezpieczeństwem, specjalista ds. bezpieczeństwa we wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach i instytucjach.

Ukończenie studiów na kierunku Inżynieria bezpieczeństwa (niezależnie od specjalności) potwierdzone świadectwem Uczelni, daje uprawnienia do wykonywania zawodu starszego inspektora ds. bhp oraz zajmowania stanowisk kierowniczych w służbach bhp. Absolwent może starać się o imienną, bezterminową licencje pracownika zabezpieczenia technicznego upoważniającą do montażu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych.

Oprócz studiów w trybie popołudniowym uruchamiane są także standardowe studia w trybie dziennym. Na oba tryby można zapisywać się do 15 marca. Szczegóły można znaleźć na stronie uczelni, w dziekanacie Wydziału Przyrodniczo-Technicznego oraz pod nr tel. 756453332.

Ogłoszenia

Czytaj również

Staranował samochodem trzy pojazdy

Znowu auto na chodniku

Czy wiesz jakie możliwości ma Twój smartfon? – warsztaty

Komentarze (48) Dodaj komentarz

~ 21-02-2014 8:29
Szkoda czasu na naukę w tej szkole. Jak ktoś chce studiować to proponuję Uniwersytety we Wrocławiu bądź Politechnikę.
~worga 21-02-2014 8:51
Ja proponuje Uniwersytet Technologiczny w Massachusetts
~Aneta7 21-02-2014 9:25
Bardzo dobry pomysł
~Panda 21-02-2014 10:27
Super niech się coś dzieje w Jeleniej Górze i proszę wspierać miejscowe Uczelnie a nie tylko Wrocław!!!
~hahaha 21-02-2014 10:49
ta śmieszna uczelnia to fabryka bezrobotnych, zwłaszcza na kierunku wychowanie fizyczne. Pozdrawiam wszystkich bezrobotnych życiowych nieudaczników :)
~Anna 29 21-02-2014 10:51
A dlaczego bezrobotny to od razu nieudacznik? Nie mierz innych swoją miarą...
~hihi 21-02-2014 14:04
Nowy kierunek tej uczelni to... upadłość.
~GośćJG 21-02-2014 15:27
Niestety znam wielu absolwentów różnych uczelni i jedno mogę powiedzieć... To nie uczelnia produkuje bezrobotnych ale sami absolwenci są winni. 90% to tzw. ślizgacze, myślą tylko jak zakuć i zdać, zero zaradności życiowej, nic... Potem są tylko oczekiwania, żeby im dać pracę za 5000 za leżenie i brak jakiejkolwiek chęci. Nie ma tu znaczenia czy to KK czy UW, PW czy jakaś inna uczelnia.
~Mek0ng 21-02-2014 17:31
Czy kilka osob ktore napisaly tutaj komentarze w ogole ogarnia cokolwiek? Ja sie nie dziwie, ze gadaj ze nie moga pracy znalezc jak nawet ze zrozumieniem nie potrafia czytac. Po pierwsze wybiera sie kierunek studiow w ktorym bedzie praca a nie (socjologia,politologia,zarzadzanie ...czym zarzadzac jak robic nie ma komu) na zasadzie "bo znajomi poszli z Lo wiec i ja pojde" potem siedz na mc na obsludze za marne grosze. Po drugie komentarze typu olej to badziewie jedz do wrocka tam fajniej, chyba nie zauwazyli oferta przede wszystkim jest skierowana dla osob pracujacych, ktore nie moga pozwolic sobie na komfort wyjazdu do wro glaby!!!
~jeleniogórza 21-02-2014 18:20
Widzę, że ludzie komentujący artykuł sami mają zasadnicze problemy z zaradnością życiową. Zgodzę się, że kiedyś w Kolegium Karkonoskim nauka nie była na zbyt wysokim poziomie, ale od jakiegoś czasu ta uczelnia naprawdę pnie się ku górze. Ciężko jej będzie pozbyć się stereotypu, że nic się na niej nie robi i szkoda czasu na studiowanie tam, ale próbować warto. Czasem dobrze jest się zorientować, a nie powielać bzdury i uprzedzenia.
~Brawo. 21-02-2014 18:33
Brawo za kierunek, szkoda że KPSW nie potrafi ściągnąć studentów na nowe i ciekawsze kierunki. Zamknięcie filologii germańskiej czy angielskiej odpycha.
~student pwr 21-02-2014 18:35
"Absolwent może starać się o imienną, bezterminową licencje pracownika zabezpieczenia technicznego upoważniającą do montażu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych." A co mają do tego studia? Nie ma to jak "dobry" marketing i PR :) Słabe.
~ 21-02-2014 18:46
Tytuł inżyniera po tej uczelni nie będzie nic wart, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Tylko polibuda się liczy. Jak ktoś chce się jednak czegoś nauczyć, to i na tym kierunku się nauczy i pracę znajdzie jak ogarnięty. Sam pomysł niezły, przynajmniej wskazany konkretny zawód po ukończeniu.
~taka prawda 21-02-2014 19:03
Uczelnie we Wrocławiu to produkują jeszcze więcej bezrobotnych niż nasza. Szczególnie po kierunkach humanistycznych. To są dopiero fabryki bezrobotnych. To że uczelnia jest mała, jeszcze nie oznacza, że gorsza. Wręcz przeciwnie, na takich mniejszych uczelniach zwykle większą uwagę przywiązują do poziomu kształcenia, bo władzom bardziej zależy na poziomie szkoły. Natomiast duże uniwersytety to są molochy, które toczą się siłą bezwładu, wciąż żyją komunistyczną mentalnością, etaciki po znajomościach i tym podobne sprawy. Tam myślą, że pracodawcy wciąż patrzą tylko na wielkość i popularność uczelni, a to się na szczęście zmienia. Studiowałem z naszej szkole i na Uniwersytecie Wrocławskim i powiem, że jak trafiłem na studia do Wrocławia, to przeraziłem się, jak niski tam jest poziom.
~taka prawda 21-02-2014 19:06
Cd. To samo dotyczy również moich znajomych, którzy także nieźle sobie radzili we Wrocławiu. A pod względem wyposażenia szkoły to UWr nie może równać się do naszego Kolegium. U nas wszystko nowe, dobry, nowoczesny sprzęt, a tam starocie żywcem wyjęte z jakiegoś skansenu. Zupełnie inaczej pracują tez wykładowcy na państwowych uczelniach, gdzie mają etaty, są w praktyce nieusuwalni, więc sobie bimbają i na prywatnych uczelniach, gdzie płacą im za jakość zajęć, w związku z czym dopiero tam zaczynają pracować. Tak więc nie ma co się kierować nazwami uczelni, a patrzeć trzeba na poziom i rodzaje kierunków. Wówczas często okazuje się, że dużo lepsze są małe uczelnie w mniejszych miastach.
~bb 21-02-2014 19:25
Skonczylem KK. Teraz studiuje na PWr. Chcialem przepisac niektore oceny. Studia techniczne to studia techniczne. Pytam wykladowcy czy mi przepisze? Daje indeks a prof do mnie: KK? A co to za uczelnia??? No i musialek zdawac ponownie. Na KK stracilem tylko 4 lata.
~taka prawda? 21-02-2014 20:51
Jest faktem bezspornym, że KK, niezależnie od zmiany nazwy jest uczelnią słabą, o czm świadczą rankingi i zwłaszcza opinie absolwentow/por.~bb/ Wszystko wskazuje,że powołanie nowego kierunku jest kołem ratunkowym uczelni cierpiącej na deficyt studentów Współczuję wykładowcom realizujących dydaktykę w godzinach popołudniowych, w trybie ustawicznym. To znamię sytuacji !!
~pannamigotka 21-02-2014 22:21
"ułożenie planu (...) aby każdy student mógł uczestniczyć w jak największej ilości ćwiczeń i wykładów" czyli że jest założenie, że studentowi może się kiedyś zdarzyć nieobecność na zajęciach? Przecież to niemożliwe! Na KPSW wszystkie zajęcia są obowiązkowe. Wykłady też. ma być 100% frekwencja, każdą nieobecność na zajęciach trzeba odrabiać, jeśli nie - są konsekwencje, np. ocena niżej na koniec. Dlaczego nie powiedzą o tym otwarcie?
rymcycymcy 21-02-2014 23:15
Widząc tytuł pomyślałem ...że będzie jednokierunkowa pod uczelnią ! :)
~do 20:51 21-02-2014 23:23
To, że jakiś profesorek nie słyszał o KK, to jeszcze nie oznacza, że KK to zła uczelnia. Ten profesorek tylko pokazał, że sam jest ignorantem. Pewnie jego studenci prezentują jeszcze niższy poziom. Ja z kolei studiowałem na PWr i przyszedłem potem studiować na KK. Daję indeks do przepisania niektórych ocen. A profesor do mnie: "PWr? Ta uczelnia to za słaby poziom, więc nie przepisujemy". Sam więc widzisz, jak to jest. Profesor na PWr nie chciał ci przepisać, bo jest ignorantem i nie słyszał o KK, na KK też nie chcieli przepisać, tylko tam słyszeli o PWr, ale wiedzą, że jest marny poziom. Czyli u nas dbają o wysoki poziom, za to na PWr pracują ignoranci, którzy nawet nie znają uczelni na Dolnym Śląsku.
~ 21-02-2014 23:24
To powyżej było oczywiście do użytkownika z godz. 19:25.
~rikko 21-02-2014 23:29
Akurat nie ma co porównywać wrocławskie szkółki (UWR, PWR i inne) z naszymi. Tam, tak jak już napisano wcześniej, to jest skansen, a wykładowcy pracują na odwal się, wg wciąż funkcjonującej komunistycznej zasady "czy się stoi, czy się lezy, dwa tysiące się należy". wystarczy poczytać wrocławski gazety. 95% artykułów nt. uczelni to są doniesienia o dziejących się tam patologiach. Do tego fatalna obsługa w dziekanatach itp. Nasza uczelnia jest dużo lepiej dofinansowana we wszelkiego rodzaju aparaturę, co nie dziwi, bo jest nowa, więc cały sprzęt jest nowoczesny. Ponadto kierunki tworzy się zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem na rynku, a nie jak na dużych molochach - żeby wykładowcy mieli pracę. 90% absolwentów UWr nadaje się po zasiłek w PUP-ach albo od razu na irlandzki zmywak.
~ 21-02-2014 23:33
To, że na uczelniach w małych miastach są gorsze uczelnie, to jest pokutujący niestety często fałszywy stereotyp. A tymczasem jest zupełnie inaczej: laboratoria są bardziej nowoczesne, kierunki bardziej dopasowane do potrzeb rynku, kadra dydaktyczna jest taka sama jak na dużych uczelniach (bo większość dojeżdża do nas z Wrocławia), z tym że dużo lepiej pracuje, bo u nas mają umowy-zlecenia na konkretne godziny zajęć dydaktycznych (które muszą dobrze realizować, inaczej nie zostanie im przedłużona umowa), a nie tak jak we Wrocławiu - dożywotnie etaty. No i najważniejsza rzecz - w ostateczności i tak wszystko zależy przede wszystkim od studenta, czy się czegoś nauczy czy nie. Jak ktoś chce studiować na naprawdę dobrych uczelniach, to aplikuje na zachodnie uczelnie, a nie do Wrocławia.
~gość II 22-02-2014 2:03
Taka prawda i co studia ci nie poszły we Wrocławiu więc wróciłeś tutaj.
~gość II 22-02-2014 2:07
Niestety ale KPSW w rankingach zajmuje niestety odległe miejsce, przegrywając z Lesznem, Kaliszem, Suwałkami, Legnicą i długo jeszcze wymieniać.
~do ~bb 22-02-2014 7:21
Kuknij do usty o szkolnictwie wyższym oraz zasad ECTS to możne sie dowiesz, że studia techniczne na jednej uczelni i studia techniczne na drugiej to nie to samo - bo tak należy robić. Ale to w żadnym razie nie mówi nic o poziomie tych uczelni. Obie równie dobrze mogą być świetne albo i nie. bb., pochwal sie jaki kierunek skończyłeś na WT?
~do ~pannamig 22-02-2014 7:26
No i to właśnie nazywa się odpowiedzialność za studenta i trzymanie jakości! Dzieki za wpis. KPSW.
~*** 22-02-2014 16:21
Nieudacznik życiowy zawsze nim pozostanie choćby studiował nawet na najlepszej uczelni świata.Będzie po prostu bardzo dobrze wykształconym NIEUDACZNIKIEM.
~do gościa 22-02-2014 20:00
A "gość II" znowu trolluje. Siedzi nocami i wylewa frustracje, obrażając czytelników. Żałosny doktorek z Uniwersytetu Wrocławskiego, który kształci kandydatów do kolejek w PUP-ach. Napisz może mondralo, w której setce rankingów jest twoja uczelnia. A może raczej w którym tysiącu (podpowiem, że nie pierwszym). Tacy jak ty stanowią najlepsze świadectwo, jaki poziom prezentują wrocławskie uczelnie. Muł, dno i warstwa wodorostów. Do roboty, nierobie, zamiast trollować na forach!
~ 22-02-2014 20:31
Ten gość II to pewnie klasyczny akademicki obibok. Zamiast pracować siedzi całymi dniami przed kompem i troluje. Nie dziwię się że tak źle mówi się o wrocławskich uczelniach, skoro pracują tam tacy degeneraci. Inne kraje mają inteligencję a my tylko klasę próżniaczą.
~ 22-02-2014 22:55
Co wy tam ludzie wiecie... przeciez studia we wro to jest cos. Co tam Warszawa czy Krakow, ba, co tam prestizowe zagraniczne uniwerstety. Tylko Wroclaw. Studia we Wroclawiu to jak los na loterii, 6 w lotto... studiujac we Wroclawiu mozesz sie poczuc jakbys zlapal Boga za nogi. Nie wazne, ze po 5 latach wszyscy wielcy Wroclawianie, gniezdzacy sie po 6 osob na 3 pokojach, wroca z podkulonym ogonem do domu, do Jeleniej Gory. Wazne, ze przez 5 lat sa Wroclawianami. A pierwsza rzecz jaka nalezy zrobic po odbiorze wynikow rekrutacji to zmiana miejsca zmieszkania na fejsbuniu na Wroclaw. Nie zapomnijcie o tym drodzy kandydaci na prestizowe wroclawskie uczelnie.
~Do 22:05 22-02-2014 23:13
"Prestiżowe" studia we Wrocławiu to 5 lat balangi we wrocławskich knajpach i akademikach. A po nich przeprowadzka to równie prestiżowego PUP-u. No, chyba że się zrobi doktorat, to wtedy będzie można zbijać bąki do emerytury tak jak to robi "gość II" i zabijać nudę trollowaniem na forach.
~gość II 23-02-2014 0:29
No i znów udajesz kilka osób, myśląc że ktoś się da na to nabrać. Studia ci we Wrocławiu nie poszły, trudno może gdzie indziej się sprawdzisz, może zmywak, może kasa w markecie. Tylko że na kasie trzeba umieć liczyć, a ty nie umiesz. W Polsce nie ma tysiąca uczelni, nawet z PWSZtami, to skąd te dane, że wrocławskie uczelnie nie mieszczą się w pierwszym tysiącu? Może doliczyłeś gimnazja i podstawówki?
~gość II 23-02-2014 0:34
Ranking na 2013 - PWr. miejsce 6, UWr. miejsce 7, na 83 uczelnie akademickie. KPSW miejsce 20 na 29. Fakty mówią same za siebie.
~. 23-02-2014 0:51
Dyplom KK zapewni świetną posadę w Biedronce.
~do gość II 23-02-2014 3:13
Jesteś człowieku żenujący. Potrafisz tylko odpowiadać wycieczkami ad personam i wyzwiskami na czyjś post. Skąd tam biorą na tym uniwersytecie takich chorych z nienawiści ludzi? Poza tym tworzysz sztuczne "dyskusje", raz się podpisując, a raz nie - myślisz, że jak się nie podpiszesz, to już nikt nie pozna, że to ty? Sprawdź sobie, na którym miejscu w rankingach światowych jest twoja uczelnia. Tak jak już ktoś napisał, nie mieści się nawet w 1 tysiącu. Z tej perspektywy nie ma znaczenia, czy jakaś szkoła jest na miejscu 1007 czy 1020. UWr wygrywa z KPSW wielkością, ale pod względem poziomu nauczania to jest niestety wielka fabryka bezrobotnych.
~do gość II 23-02-2014 3:16
Cd. Tak boli cię, że produkujesz tabuny nikomu niepotrzebnych ludzi, że tak ujadasz na forum? Może powinieneś bardziej przykładać się do pracy, zamiast spędzać całe dnie na forach, to z pewnością poziom szkoły byłby wyższy. Jesteś tu jednym z największych trolli na tym portalu, a twoje posty należą do najbardziej toksycznych. Daruj sobie człowieku takie wpisy, jeśli naprawdę jesteś wykładowcą na UWr, to mogę powiedzieć tyle, że nie zasługujesz na tytuł doktora. Tylko wstyd przynosisz swojej uczelni i potwierdzasz bardzo złe opinie o niej i jej pracownikach.
~gość II 23-02-2014 13:49
Co do poziomu dyskusji to raczej poczytaj siebie. Określenie "chory z nienawiści" to jak rozumiem przejaw kulturalnej dyskusji. Podobnie jak "nierób". Ja tylko stwierdzam fakty KPSW w rankingach stoi nisko. UWr czy PWr niestety wysoko. Takie są fakty.
~gość II 23-02-2014 13:56
Napisz może mondralo, w której setce rankingów jest twoja uczelnia. A może raczej w którym tysiącu (podpowiem, że nie pierwszym). No cóż, w Polsce mamy około 450 uczelni akademickich, to skąd te tysiące? Może pomyliłeś z gimnazjami i podstawówkami. Przy okazji popracuj nad ortografią i zobacz jak się pisze mądrala. Widać studiowałeś na Sorbonie w Anglii.
~ 23-02-2014 14:16
@Gość II: Jakbyś wziął do ręki ranking uczelni z okolic Jeleniej Góry, to KPSW też stoi wysoko. Tyle samo warte są twoje rankingi. Weź do ręki jakikolwiek ranking światowy i znajdziesz swój UWr gdzieś w okolicy ogona. No ale jak widać jesteś za głupi, żeby zrozumieć takie proste rzeczy. Poza tym są rankingi i rankingi. Każdy ranking mierzy różne rzeczy, a to co ty podałeś, to nie jest ranking, tylko dane wyssane z palca. Nie nauczyli cię cytować źródeł, pseudonaukowcze? Weź swój dyplom i wyjedź za granicę, to przekonasz się na własnej skórze, ile warta jest twoja "ó-czelnia". Wielu jej absolwentów już miało okazję to zrobić, zmywając talerze w irlandzkich pubach.
~ 23-02-2014 14:21
Słyszałeś "gościu" o czymś takim jak ranking szanghajski? Jak nie, to wpisz sobie w Google matołku. Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Zapewniam, że na świecie jest więcej uczelni niż 450. I powiem ci, że 450. miejsce to nieosiągalne marzenie dla twojej szkółki. Uniwersytet Wrocławski to prowincjonalna szkoła gotowania na gazie, która kształci tabuny nikomu niepotrzebnych absolwentów na tzw. kierunkach śmieciowych (głównie humanistycznych), bo tak jest najtaniej. Poziom badań naukowych jest mizerny. Częściej można poczytać w prasie o aferach i patologiach na tej "uczelni" niż o sukcesach. Ale czego można wymagać od szkoły, w której pracują takie indywidua jak "gość II"?
~ 23-02-2014 15:05
He he, bo nasz gość zna tylko uczelnie ze swojego własnego podwórka. Dlatego upiera się przy swoich "rankingach". O całym szerokim świecie naukowym nie słyszał, co pozwala mu chwalić się, że jego uczelnia jest na "prestiżowej" 7 czy 8 pozycji. Przypomina się stary ruski dowcip o zawodach olimpijskich, jak to zawodnik rosyjski zajął prestiżowe drugie miejsce, a amerykański - dopiero przedostatnie. Komentator zapomniał tylko dodać, że startowało tylko dwóch zawodników ;) Notabene nawet jak na polskie warunki wrocławskie uczelnie też stoją poniżej poziomu, bo z wielkości miast wynikałoby, że powinny być tak gdzieś na 3-4 miejscu. Gość II wciąż żyje komunistyczną mentalnością i tak też pracuje. Ale to zdaje się norma na polskich uczelniach.
~Maciora 24-02-2014 11:42
Dlaczego Wy, tacy mądrzy, oczytani, itp, nie potraficie pojąć że ogórek nie będzie bananem, ani mielony schabowym?! Uniwersytet to uniwersytet, politechnika to politechnika a PWSZ to PWSZ! Czy jak wybieracie LO czy Technikum to nie widzicie różnicy?!
~ksiegowa 24-02-2014 11:56
Witam ! Chcialabym zdementowac plotki na temat tej uczelni. Jakim prawem wypowiadaja sie osoby , ktore nawet nie ukonczyly tej placowki ?? Gratuluje wszystkim , ktorzy ciagle wierza , ze Wroclaw jest lepszy... Bezrobocie w Polsce jest od jednej granicy do drugiej , a nie tylko na tych terenach. KPSW w Jeleniej G to bardzo dobra szkola , jesli ktos jest zainteresowany nauka to na pewno osiagnie sukcesy ! Tu nie ma nic do gadania , ze Wroclaw lepszy, bo co ???? A nowy kierunek to bardzo dobry pomysl ! Gratulacje dla kierujacych uczelnia , to dodatkowy plus :)
~Absolwent KK 24-02-2014 14:25
Ukończyłem Elektrotechnikę i telekomunikacje na KK i już w trakcie studiów miałem prace. Od momentu ukończenia studiów już ponad 6 lat nie byłem 1 dzień na bezrobociu. Pracuje jako informatyk. Na pierwszy rok przyjęto 150 osób (jeszcze wtedy na inżynierie komputerową) - w efekcie tytuł inż. odebrało z mojego roku ze mną 26 osób. Poza nielicznymi wyjątkami wszyscy pracują i to w kraju. Poszedłem po KK robić mgr we Wrocławiu na Politechnice. Zrezygnowałem po kilku zjazdach bo uznałem, że pakowanie kasy (zaoczne) w studia które poza papierkiem nie dadzą mi nic więcej nie ma sensu i za te pieniądze wole porobić certyfikaty. Pozdrawiam i zakończę sentencją " uczyć można się wszędzie, nie uczyć również" ;).
~@ Maciora 24-02-2014 21:19
A co twój komentarz ma wspólnego z tematem? Gratuluję umiejętności logicznego myślenia i argumentowania, na pewno jesteś po jednej z tych "prestiżowych" szkół we Wrocławiu, co to jedyne, co zapewniają, to drugie liceum i dyplom magistra bez żadnych umiejętności.
~Maciora 25-02-2014 11:43
Mhm, mój komentarz skierowany jest do tych, którzy stale podnoszą argument: KK jest gorsze od uniwerka itp... Wydaje mi się to absurdalne. Wydaje mi się, że nie można porównywać dwóch rzeczy, które biegną równolegle, a nie po jednym torze... Nie mam nic do KK bo tam nie studiowałam... I nie, nie studiowałam we Wrocławiu... Ale ciśnij mi dalej, jesteś przecież taki cool...
~ 26-02-2014 0:01
To, że dla ciebie coś jest absurdalne, jeszcze nie oznacza, że tak jest naprawdę. I nadal nie napisałeś niczego rzeczowego. To twoje komentarze są absurdalne.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Laptopy dla dzieci z rodzin zastępczych

Siatki mają chronić karkonoskie murawy

Druga edycja darmowych e–warsztatów „Zaprogramuj swoją przyszłość”

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
690
Tak
20%
Nie
76%
Nie wiem
5%