MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Nowy informator o Karkonoszach

Wiadomości: Powiat
Wtorek, 22 września 2015, 7:52
Aktualizacja: 7:54
Autor: Ts
Fot. Archiwum Starostwa
W sierpniu br. w ramach „Porozumienia o wspólnej promocji gmin powiatu jeleniogórskiego, Miasta Jeleniej Góry oraz Powiatu Jeleniogórskiego” wydano w nakładzie 20 tys. egzemplarzy bogato ilustrowaną publikację o powiecie jeleniogórskim – Informator Turystyczny KARKONOSZE.

Informator ten jest źródłem kompleksowych wiadomości przydatnych turystom odwiedzającym nasz region, którzy na jego podstawie mogą zaplanować zwiedzanie pod kątem własnych zainteresowań.

Znajdziemy tu informację o najciekawszych atrakcjach w poszczególnych miejscowościach oraz zestawienie zamków i pałaców położonych na terenie powiatu. Nie zabrakło także przydatnych informacji dla fanów sportów zimowych, którzy dowiedzą się o kompleksach i wyciągach narciarskich.

W publikacji umieszczono również propozycje dla turystów, którzy zamiast aktywnego wypoczynku preferują chwile relaksu w ośrodkach SPA. W końcowej części Informatora opublikowano zestawienie cyklicznych imprez odbywających się w regionie oraz dane wszystkich punktów informacji turystycznej, znajdujących się w Kotlinie Jeleniogórskiej.

Informator Turystyczny KARKONOSZE jest publikacją bezpłatną, dostępną we wszystkich punktach informacji turystycznej położonych w powiecie jeleniogórskim. Stanowi także niezbędny element promocji naszego regionu podczas wydarzeń z udziałem gmin i powiatu jeleniogórskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Mobilizacja przed II turą

Weekend w Bukowcu

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Trwa budowa punktu widokowego

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2209
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%