MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Noworoczna zabawa dla podopiecznych TPD

Wiadomości: Region
Wtorek, 31 stycznia 2017, 7:30
Aktualizacja: 7:36
Autor: Org
Fot. Użyczone/TPD
W minioną niedzielę (29.01) Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – Koło Specjalnej Troski w Mirsku, przy wsparciu i pomocy władz Miasta i Gminy oraz wielu zaprzyjaźnionych sponsorów, wolontariuszy i ludzi dobrej woli, zorganizowało tradycyjną, doroczną zabawę choinkowo–noworoczną dla podopiecznych– dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych.

Oprócz uczestników zabawy z Mirska byli także zaproszeni podopieczni Domu Opieki Społecznej z Gryfowa oraz grupa uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Lubania. Wraz z opiekunami, rodzinami i przyjaciółmi, przy stołach z ciastem, słodyczami i posiłkiem, wszyscy się radośnie bawili, zapominając o codziennych troskach.

- Wśród gości był burmistrz Miasta i Gminy, oddany przyjaciel Andrzej Jasiński, przedstawiciele urzędu, radni, zaprzyjaźnieni pszczelarze. To uroczyste, doroczne spotkanie było też okazją do uhonorowania i podziękowania wielu działaczom i osobom wspierającym, za ich wieloletnią, społeczną pracę na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych – informują organizatorzy.

Grupa wyróżnionych działaczy otrzymała z rąk prezesa Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Ryszarda Wacha i sekretarz Alicji Sowy odznaki "Przyjaciel Dziecka".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentują budżet miasta

Nowy dyrektor WORD

Instrukcja obsługi dla gości pod Szrenicą

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~marunio 31-01-2017 15:52
Małe przeoczenie nie Dom Opieki Społecznej w Gryfowie lecz Dom Pomocy Społecznej w Mirsku.
~Cx37 6-02-2017 17:56
To miłe, że Towarzystwo Przyjaciół Dzieci wciąż jest aktywne w swojej działalności na rzecz dzieci . Ile to już lat ma to Stowarzyszenie.. ?Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Orszak Trzech Króli

Czujki tlenku węgla rozlosowane

Przed nami finał WOŚP

Samochód i dron dla Straży Miejskiej

Lodowiska otwarte

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
51
Tak
18%
Nie
75%
Nie wiem
8%