MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nowi kontrolerzy w autobusach MZK

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 18 sierpnia 2006, 0:00
Autor: Ler
Fot. MZK
Pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej będą sprawdzani nie tylko przez kontrolerów i kierowców MZK.

Teraz także uprawnieni do tego są pracownicy katowickiej firmy Kolejowe Przedsiębiorstwo Związkowe. Kontrolerzy posługują się numerami służbowymi od nr 800. Biuro jeleniogórskiego oddziału mieści się w budynku Metalowca, przy ul. Wolności 150.

Ogłoszenia

Czytaj również

Plac zabaw po przetargu

PiS ujawnił listy kandydatów

Odpust na szczycie

Komentarze (26) Dodaj komentarz

~Chemist 18-08-2006 12:50
Kolejowe Przedsiębiorstwo Związkowe - ok, ale czemu z Katowic? Naszym kolejarzom nie można było dać tych etatów? Przecież kolej jeleniogórska to już prawie historia...
~myślący 18-08-2006 13:00
Panie Chemist - rusz pan glowa - jesli to beda ludzie z jeleniej to wielu kolegow potraktuja "delikatnie", jak kolega kolege, obcy bedzie bezwzgledny - a tak trzeba traktowac gapowiczow.
~kloss 18-08-2006 13:15
Babciu, coś taka niewyraźna? :)))
~Patol 18-08-2006 14:54
Oni by tylko kontrolowali a autobusy jak sa gów****e tak beda. Syf i śmierdzi w koło a rozkład jest do d**y ;-(
~rak71 18-08-2006 15:29
@Patol przesiądź się na rower.I po kłopocie!!!
~lukas 18-08-2006 16:06
Oj lalo sie kiedy kanarow jak chcieli zobaczyc bilecik,milo powspominac.Ale dorobil sie czlowiek fury i nie jezdzi "kapsulami"
~luk 18-08-2006 16:21
Straznik miejski i kanar to 2 najglupsze zawody swiata..co widac po tym ze zdjecia..
~Paweł 18-08-2006 16:32
Ale kontrolerzy będą z jeleniej, wiem bo kolega tam miał pracować
~ciepliczanin 2 18-08-2006 16:39
"lulas" chyba lałej w spodnie na widok kanara!
~patol 18-08-2006 16:55
a jednak postanowilem ze tez zostane kanarem,fajna robota i moze poznam w koncu mezczyzne swojego zycia.......
~Do ciepliczanin 2 18-08-2006 18:15
Po tobie moge polac!Luk.
~Aszta 18-08-2006 18:50
A wy myślicie (myślicielu drogi), że to nie będą ludzie z Jeleniej Góry. TAAAK masz rację pwenie będą sobie dojeżdżać do pracy codziennie z Katowic. Śmiechu warte!!!!
~Mietek 18-08-2006 21:31
Rewelacja, teraz kazdy moze wstawic swoje zdjecie do tej legitymacji i kazdy moze byc kanarem. Milej zabawy!
~007 18-08-2006 22:07
A mi gów... mogą zrobić bo nie mam stałego miejsca zameldowania, więc mandatu mi nie wypiszą, a do sądu żadnemu się nie chce fatygować. I tak jeżdże sobie na gape juz pare lat, a taki kanar szpakowaty to jak mnie widzi to nawet do mnie nie podchodzi bo i tak wie że nic mi nie zrobi. Ciekawe jak będzie z tymi nowymi.
~rurka 18-08-2006 23:24
bu, trza zacząć uważać :> a dopiero co zasmakowałam w ekstramalnej jeździe bez biletu ;]
~danielloo17 19-08-2006 1:09
I bardzo dobrze niech wyłapuja gapowiczów !! i nie karac ich na mandaty - tylko jakies 2 lata cieżkich robót !! JESTEM ZA ;P
~D3 KORAL 19-08-2006 12:07
Prosta piłka. Koleś niewie kim jestem. Ja się pytam go czy wie z kim ma do czynienia a on mówi że nie to ja do niego więc jest jakiś problem?? oczywiście groźna mina i koleś idzie do innych. Ja z nimi nie mam problemów. ;D
~do D3 KORAL 19-08-2006 15:44
nizle masz czlowieku urok i wdziek osobisty hehe;p skoro kanarow tak szybko splawiasz, tylko z toba jezdzic autobusem ;D
~kupka 21-08-2006 8:53
A na autobusie rejestracja D3KORAL...
~Ala 21-08-2006 15:49
A jest tu jakiś D2 Koral ?
~d3koral 21-08-2006 21:30
a mam taka rejestracje i na motorynie patola tez wlasnie d2koral!!!!
~kupek 22-08-2006 10:46
I mieszkacie razem? Macie już dzieci?
~Ala 22-08-2006 21:35
A na jakim aucie ta rej. Bo widziałam auto z taką rej. tylko nie wiem co to za auto.
~Kanary 20-09-2006 17:54
i tak was wszystkich wyłapiemy mądre głowy co piszą te teksty na tej stronie gdyby nie my to zwykły pasazer płacił by za wasze naduzycia.Pozdrowienia z Katowic
~tyczka 25-09-2006 16:56
patol jak chcesz to przyjdź i zapisz się na kanara
~tarantula 25-09-2006 17:03
chciałabym poznać kanara 804, bo jest przystojny

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto strzelał do konia?

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Odbudują zbiorniki

W obronie zwierząt

Seans plenerowy z Janem Nowickim

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
526
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%