MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nowe twarze w ekipie KPR–u

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 15 czerwca 2012, 16:33
Aktualizacja: 16:35
Autor: red.
Fot. archiwum
Od przyszłego sezonu w drużynie KPR–u Jelenia Góra wystąpią trzy nowe szczypiornistki: Olga Figiel, Kornelia Karwacka i Katarzyna Skoczyńska.

Olga Figiel - 24-letnia rozgrywająca, 182cm wzrostu, występująca dotychczas w drużynie SPR Lublin, z którym wielokrotnie zdobywała medale Mistrzostw Polski.

Kornelia Karwacka - 22-letnia rozgrywająca, 181 cm wzrostu. Ostatnio występowała w drużynie SPR Olkusz. Wielokrotna młodzieżowa reprezentantka Polski.

Katarzyna Skoczyńska - 21 lat, 165 cm wzrostu leworęczna skrzydłowa, jeleniogórscy kibice znakomicie pamiętają Kasię z występów w zespole Finepharmu Polkowice.

Jak zapowiada zarząd KPR-u Jelenia Góra, nie są to ostatnie wzmocnienia naszej drużyny, bowiem są prowadzone rozmowy w kolejnymi zawodniczkami. Z naszą drużyną rozstały się już wcześniej Marta Dąbrowska i Monika Odrowska, które podpisały kontrakty z Politechniką Koszalin. Byłym już zawodniczkom życzymy powodzenia i zdrowia.

(KPR Jelenia Góra)

Ogłoszenia

Czytaj również

Było nastrojowo

Święta coraz bliżej

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~yahuu 15-06-2012 22:42
Witamy w Jeleniej Górze nowe zawodniczki i życzymy im aby dobrze się czuły w naszej drużynie. Aby ich dobra gra wzmocniła pozycję KPR-u w Superlidze. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia !!!!!
~ 18-06-2012 11:27
Szkoda Dąbrowsiej lubiła poszaleć...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lekcja dla juniorów

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

To grozi tragedią  

Barbórkowa feta

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
586
Tak
22%
Nie
69%
Nie wiem
9%