MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nowe oblicza „Śmiechosteronu”, czyli wymęczyli śmiechem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 19 kwietnia 2011, 16:28
Aktualizacja: 16:29
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
„Kabaret Skeczów Męczących” oczarował wczoraj jeleniogórską publiczność niesamowitą energią i nutą świetnego humoru, przedstawiając scenki z programu „Śmiechosteron”. Kabareciarze zaskoczyli miło publiczność prezentując dwa najnowsze skecze.

Kabareciarze swój repertuar ustalają odważnie tuż przed samym występem. Na norwidowskiej scenie zaprezentowali zarówno starsze hity, jak i najnowsze pomysły, które okazały się być strzałem w dziesiątkę.

– Idzie sezon wakacyjny, więc staramy się grać jak najwięcej nowych skeczy, aby w ten sposób przygotować się do festiwali kabaretowych. W Jeleniej Zaprezentowaliśmy nową wersję numeru „Dopalacze” oraz premierową piosenkę śpiewaną przez pracowników zieleni miejskiej. Latami ćwiczyliśmy po różnych dyskotekach ruchy rangowe, które wykorzystujemy w tym utworze. Mamy nadzieję, że ludzie pobujają się razem z nami - powiedzieli członkowie z „Kabaretu Skeczów Męczacych”.

Przedstawili także piosenkę „Po kolędzie”, „Casting”, po prostu przegląd skeczy z całego repertuaru tworzonego przez ponad 3 lata. – Naszym ulubionym skeczem jest zupełnie nowy „Człowiek kuna”. Cieszą nas właśnie nowe numery i to jak fajnie „żrą” publiczność, jak podobają się ludziom, to nas samych bardzo cieszy. Natomiast wydaje nam się po obserwacjach, że publiczności najbardziej podoba się „Hymn Euro 2012”, który gramy często na bis. Staramy się nie poruszać tematów politycznych. Po prostu wolimy nie robić kabaretu z kabaretu. Ludzie mają dosyć polityki, a na kabaret przychodzą, żeby przede wszystkim odpocząć – dodali.

Ogłoszenia

Czytaj również

Studium na początek

Kontakty – c.d. – wernisaż w piątek w BWA

Zaczytaj się z Jelonką.com

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Marcin== 19-04-2011 18:10
Podobało się i atmosfera była niezła, oby częściej takich imprez. Brawo dla Kabaretu Skeczów Męczących i szczególne brawa dla Kłaka.
~Mrówka 20-04-2011 12:49
Było fantastycznie. Tylko o Śrubę tłum wołał, ale nie został wysłuchany.
~pj86 20-04-2011 22:31
przesympatyczni byli! super skecze i szybo złapali kontakt z publicznością :D naprawdę fajnie się bawiłam i wszystkim polecam na przyszłość :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tu też świętowali

Wypadek przy baniakach  

Złoty Krokus dla...

Radni KO przeciw kupcom?

Wzruszający spektakl niezwykłych aktorów

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
859
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%