MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Nowe oblicza „Śmiechosteronu”, czyli wymęczyli śmiechem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 19 kwietnia 2011, 16:28
Aktualizacja: 16:29
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
„Kabaret Skeczów Męczących” oczarował wczoraj jeleniogórską publiczność niesamowitą energią i nutą świetnego humoru, przedstawiając scenki z programu „Śmiechosteron”. Kabareciarze zaskoczyli miło publiczność prezentując dwa najnowsze skecze.

Kabareciarze swój repertuar ustalają odważnie tuż przed samym występem. Na norwidowskiej scenie zaprezentowali zarówno starsze hity, jak i najnowsze pomysły, które okazały się być strzałem w dziesiątkę.

– Idzie sezon wakacyjny, więc staramy się grać jak najwięcej nowych skeczy, aby w ten sposób przygotować się do festiwali kabaretowych. W Jeleniej Zaprezentowaliśmy nową wersję numeru „Dopalacze” oraz premierową piosenkę śpiewaną przez pracowników zieleni miejskiej. Latami ćwiczyliśmy po różnych dyskotekach ruchy rangowe, które wykorzystujemy w tym utworze. Mamy nadzieję, że ludzie pobujają się razem z nami - powiedzieli członkowie z „Kabaretu Skeczów Męczacych”.

Przedstawili także piosenkę „Po kolędzie”, „Casting”, po prostu przegląd skeczy z całego repertuaru tworzonego przez ponad 3 lata. – Naszym ulubionym skeczem jest zupełnie nowy „Człowiek kuna”. Cieszą nas właśnie nowe numery i to jak fajnie „żrą” publiczność, jak podobają się ludziom, to nas samych bardzo cieszy. Natomiast wydaje nam się po obserwacjach, że publiczności najbardziej podoba się „Hymn Euro 2012”, który gramy często na bis. Staramy się nie poruszać tematów politycznych. Po prostu wolimy nie robić kabaretu z kabaretu. Ludzie mają dosyć polityki, a na kabaret przychodzą, żeby przede wszystkim odpocząć – dodali.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Bogactwo talentów

Gorący koniec lata w kinach Helios!

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Marcin== 19-04-2011 18:10
Podobało się i atmosfera była niezła, oby częściej takich imprez. Brawo dla Kabaretu Skeczów Męczących i szczególne brawa dla Kłaka.
~Mrówka 20-04-2011 12:49
Było fantastycznie. Tylko o Śrubę tłum wołał, ale nie został wysłuchany.
~pj86 20-04-2011 22:31
przesympatyczni byli! super skecze i szybo złapali kontakt z publicznością :D naprawdę fajnie się bawiłam i wszystkim polecam na przyszłość :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zaczytaj się z Jelonką.com

Johann Sebastian Bach na zakończenie festiwalu

Senator zachęca do głosowania na maszty

Roboty na Dworcowej

Porządki przy cmentarzu

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
972
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
3%