MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Nowe boisko dla „Rzemiosł” coraz bliżej realizacji

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 5 lipca 2011, 8:34
Aktualizacja: 8:35
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Robtenis Budownictwo Sportowe Robert Kłos z Warszawy wybuduje nowe wielofunkcyjne boisko dla Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze. Koszt obiektu to po przetargu niewiele ponad 384 tys. zł. Będzie gotowy z początkiem roku szkolnego, czyli we wrześniu br.

Aktualnie Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych boisko asfaltowe, które nie spełnia ani kryteriów takich obiektów, ani swojej funkcji. Od września br. uczniowie będą mogli jednak ćwiczyć na nowym obiekcie.

Do dyspozycji będą mieli dwa boiska do koszykówki o wymiarach 15,1mx27,0 m, dwa boiska do siatkówki ( 9m x 18m) oraz boisko o nawierzchni z trawy syntetycznej do piłki ręcznej (20m x 40m). Całość zostanie odwodniona i ogrodzona siatką o wysokości 1,5 m. Zamontowane zostanie też nowe wyposażenie wszystkich boisk.
Firma Robtenis Budownictwo Sportowe Robert Kłos z Warszawy wygrała w przetargu z trzema konkurentami z Wrocławia i Jeleniej Góry. Jedynym kryterium w przetargu była cena. Prace przy budowie nowego obiektu ruszą na dniach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wczoraj kino plenerowe, a dzisiaj Jacek Ziobro

Interwencja w Jeżowie  

Powstaje "Kuchnia Ducha Gór"

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ 5-07-2011 11:00
SUPER!!! czyli wychodzi 194 zł za 1 m/2 z podbudową, z ogrodzeniem,z wyposażeniem, czyli krótko mówiąc wyjdzie bubel.
~ 5-07-2011 11:28
do 11;00 i oby chinczycy nie byli pracownikami bo w tedy klapa na calej lini
~Niggers 5-07-2011 11:34
Z warszawy ! ! A czemu nie miejscowy ? U nas jest w Jeleniej Górze Tańszy podwykonawca i to mieszka w Cieplicach .. 300 metrów od Rzemiosł ( PIEPIU ) . Na pewno nie ma WARSZAWSKICH cen .. Znowu ktoś wziął w łapę pieniądze ? W Warszawie jest mniejsze bezrobocie, ja bym proponował powołać komisję do sprawdzenia i wytypowania łapówkarzy
~~~ 5-07-2011 12:00
ludzie ogarnijcie się. nie robi się nic-źle, robi się-też źle. Skoro przetarg wygrała tańsza oferta t oznaczy,że podwykonawca w Cieplicach albo nie brał udziału w przetargu,albo...był droższy.
~ja 5-07-2011 14:42
a co z boiskiem do pilki noznej??
~ 5-07-2011 14:51
Ludzie ruszcie głową... Znacie się choć trochę na interesach? Co z tego ze przetarg wygrała firma z Wawy... Jak i tak zatrudni większą liczbę jak nie wszystkich podwykonawców z jg... Przy rewitalizacji placu piastowskiego pracował ktoś z waszych znajomych? Z moich nie jeden, a przecież przetargu nie wygrała firma z jg. Taka sama droga była z Hotelem Gołębiewski w Karpaczu i bodajże tak samo jest z Cieplickim wykonawcą w Parku zdrojowym.
~Niggers 5-07-2011 21:42
Może i macie racje, ale szkoda że ktoś z Warszawy skasuje chociaż część pieniędzy ! Mogły by pozostać u nas, w Jeleniej Górze
~przetargi 6-07-2011 7:00
Przetargi to jedna wielka pomylka. Wygrywa wykonawca najtanszy i tyle. Jak to jest, ze w budzecie Gmina zabezpieczyla na ten cel 190 000 zł i pozniej musieli szukac pieniedzy, zeby je dorzucic. Ktos sie pomylil z kosztorysem????? A to ze wygrala firma z Warszawy to nie przeszkadza. Tylko zeby za te pieniadze zrobila porzadne boisko. Bo zylowanie cen, zeby tylko wygrac odbije sie pozniej na jakosci. Zasada jest prosta - nie da sie zrobic tanio i dobrze. Tusk już wie po akcjach z COVEC.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Areszt za brutalne pobicie

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Spotkali się z Beatą Kempą

Bez widoków w Radomierzu

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1364
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%