MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Nowa galeria z „duszą” w Jeleniej Górze

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 11 października 2017, 14:16
Aktualizacja: 14:23
Autor: L–K
Fot. Użyczone
Oficjalne otwarcie Galerii Art na Ulicy, mieszczącej się w centrum miasta przy ul. Pionierów Jeleniej Góry 4, odbyło się w miniony piątek (6.10).

Można tu obejrzeć i kupić rzeczy piękne i niepowtarzalne, wyróżniające się spośród masowo produkowanych przedmiotów. - Rękodzieła naszych lokalnych twórców to rzeczy użytkowe, dekoracje, wyroby ze skóry, biżuteria, ceramika, rzeźby i obrazy, tworzone z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, lub na specjalne okazję – informują Lonia i Kasia z Galerii Art. Na Ulicy.

- Zgromadzone dzieła mają charakter wyjątkowy, niepowtarzalny, świetnie nadają się dla kolekcjonerów sztuki i osobliwości jak również, dla osób poszukujących nietuzinkowego prezentu dla przyjaciół. Wierzymy że, wybrane intuicyjnie przez nas przedmioty, będą źródłem radości oraz estetycznych doznań dla wszystkich naszych gości - zapewniają.

- Sztuką pragniemy zainteresować również dzieci, dla których w każdą sobotę organizujemy warsztaty artystyczne w otoczeniu przedmiotów stworzonych od początku do końca przez ludzkie dłonie. Chcemy pobudzić w najmłodszych kreatywność, oraz wrażliwość na piękno. Taka koncepcja towarzyszy mam od początku pomysłu, pragniemy wyjść ze sztuką na ulicę, do ludzi i pokazać wszystkim tym którzy, mają potrzebę oderwania się od komercyjnej rzeczywistości, odrobinę piękna i ludzkich pasji – dodają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Mandat za wypalanie kabli w piecu kaflowym

Siódma ofiara śmiertelna w powiecie jeleniogórskim

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~zc 11-10-2017 20:28
piękna inicjatywa

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kolejne defibrylatory w przestrzeni publicznej

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Trwa rozbudowa SOSW

Drastyczne billboardy

Nadbrzeżna gotowa

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1288
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%