Zalogowanych: 1

Zgorzelec: Norwid trzeci w strefie

Czwartek, 5 marca 2020, 12:40
Aktualizacja: 23:24
Koszykarki II LO w Jeleniej Górze zajęły trzecie miejsce w finałowym turnieju Licealiady w strefie jeleniogórskiej, który odbył się dzisiaj (5.03) w Zgorzelcu. Podopieczne Jacka Dobrowolskiego musiały uznać wyższość faworytek ze Zgorzelca, a w meczu o brąz pokonały ekipę z Lubania.

Koszykarki z Norwida w pierwszej kwarcie toczyły wyrównany bój z faworytkami z ZSZiL Zgorzelec, jednak od prowadzenia 7:4 straciły 12 punktów z rzędu i z upływem czasu rywalki odskoczyły. Z kolei w meczu o 3. miejsce do III kwarty pachniało sensacją, bowiem zawodniczki z Lubania, które na co dzień uprawiają siatkówkę, dzielnie walczyły - prowadziły 27:24, ale do końca spotkania punkty zdobywały już tylko jeleniogórzanki.