MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Norwid proponuje na weekend... dwie kolacje z atrakcjami

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 7 marca 2013, 9:37
Aktualizacja: 9:40
Autor: Org
Fot. Archiwum Teatru
Już dzisiaj (7 marca br.) o godz. 19.00 jeleniogórski Teatr im. C. K. Norwida zaprezentuje w Pałacu Paulinum "Kolację na cztery ręce", a w piątek, sobotę i niedzielę, także o 19.00, specjalnie z okazji Dnia Kobiet – "Kolacja dla głupca". Na każdy ze spektakli mamy po jednej, podwójnej wejściówce do odebrania w kasie teatru na hasło Jelonka.com, na godzinę przed spektaklem.

8 marca każda pani tuż przed spektaklem będzie mogła wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród: wizytę w Salonie Kosmetycznym Wioletta Zaskórska, ul. Druciana 2, Jelenia Góra, wizytę w Studio Fryzjerskim TRENDY, ul. Kopernika 3, Jelenia Góra, kolację dla dwóch osób w OLD PUB Restauracja, al. Wojska Polskiego 38, Jelenia Góra (budynek teatru).
 
Rezerwację i sprzedaż biletów prowadzi Biuro Organizacji Widowni Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze, nr tel. 75 64 28 130.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wybory parlamentarne (aktualizacja)

Stop marginalizacji średnich miast

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ansz 7-03-2013 11:54
Dlaczego w tytule artykułu o Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida zawsze zamiast nazwy teatru pojawia się nazwa Norwid ? Wszyscy wiedza, że Norwid w Jeleniej Górze, to II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trudny dojazd do szkoły

Nagroda IDOL 2019 dla Radia KSON

Spór o edukację seksualną

Nie trzeba się bać defibrylatora

Powstanie ścieżka edukacyjna

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
745
Tak
15%
Nie
64%
Nie wiem
21%