MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niższe ligi – kto z kim i kiedy?

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 4 kwietnia 2014, 11:35
Aktualizacja: 11:38
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. archiwum
W najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania w ramach klasy okręgowej oraz A i B. Ciekawie zapowiada się pojedynek w Jeżowie Sudeckim, gdzie rezerwy Lotnika podejmą Potok Karpniki.

Oba zespoły dzieli jeden punkt w ligowej tabeli i mają niewielką stratę do lidera z Janowic Wielkich. Trudno wskazać faworyta w tym meczu, zarówno Lotnik, jak i Potok bardzo dobrze wystartowały po przerwie zimowej (Lotnik pokonał Bobry Wojanów 5:0, a Potok wygrał z Hotturem 8:0). Jesienią w Karpnikach padł remis 2:2. Jak będzie w rewanżu? Przekonamy się po spotkaniu, które zaplanowano na sobotę, 5. kwietnia o godz. 16:00 na stadionie przy ul. Sportowej w Jeżowie Sudeckim.

Zestaw par 13. kolejki klasy B, gr.II:
Sobota, 5.IV:
Lotnik II Jeżów Sudecki - Potok Karpniki 16:00
Niedziela, 6.IV:
Bobry Wojanów - Pub Gol Jelenia Góra 11:00
KS Maciejowa - Juvenia Rybnica 11:00 (stadion przy ul. Lubańskiej)
Rudawy Janowice Wielkie - GLKS Czernica 11:00
LZS Kostrzyca - Czarni Strzyżowiec 11:00
Energobest Miłków - Hottur Borowice 11:00 (mecz w Podgórzynie)

Tabela kl.B:
1. Rudawy Janowice Wielkie---12 - 29 - 41:13
2. Energobest Miłków-----------12 - 28 - 48:20
3. Potok Karpniki-----------------12 - 26 - 40:17
4. KS Maciejowa------------------12 - 25 - 36:24
5. Lotnik II Jeżów Sudecki------12 - 25 - 45:21
6. Bobry Wojanów---------------12 - 13 - 25:32
7. Juvenia Rybnica---------------12 - 13 - 33:50
8. Czarni Strzyżowiec------------12 - 12 - 31:43
9. LZS Kostrzyca------------------12 - 11 - 21:37
10. Pub Gol Jelenia Góra---------12 - 9 - 28:43
11. GLKS Czernica-----------------12 - 9 - 19:44
12. Hottur Borowice---------------12 - 8 - 31:54

Zestaw par 18. kolejki okręgówki:
Sobota, 5.IV:
Piast Dziwiszów - Victoria Ruszów 16:00
Włókniarz Mirsk - Lotnik Jeżów Sudecki 16:00
Piast Wykroty - Włókniarz Leśna 16:00
Twardy Świętoszów - Nysa Zgorzelec 15:00
Olimpia Kamienna Góra - Łużyce Lubań 17:00
Niedziela, 6.IV:
Pogoń Świerzawa - Leśnik Osiecznica 16:00
Hutnik Pieńsk - Orzeł Lubawka 16:00
Czarni Lwówek Śląski - Endico-Mitex Podgórzyn 3:0 walkower

Zestaw par 16. kolejki klasy A, gr.I: (niedziela, 6.IV)
Kwisa Świeradów Zdrój - Czarni Przedwojów 13:00
Pagaz Krzeszów - Nysa Wolbromek 14:00
Gryf Gryfów Śląski - Olimpia II Kowary 15:00
Orzeł Wojcieszów - Orzeł Mysłakowice 15:00
Chełmsko Śląskie - Woskar Szklarska Poręba 15:00
Piast Bolków - Chojnik Jelenia Góra 15:00
KS Łomnica - Lechia Piechowice 15:00

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O świetlicy mogą pomarzyć?

Do parku narodowego z psami czy bez?

Giną woreczki na psie odchody

Znakomita zabawa i spore emocje

Kruszwicka z wykonawcą!

Co z tym SOR–em?

Wielkie cięcia na Polanie Czarownic

Dobry sparing Karkonoszy

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
899
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%