MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niezwykły kiermasz w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 16 grudnia 2014, 8:31
Aktualizacja: 8:39
Autor: AP
Fot. AP
Już po raz dwudziesty w miniony weekend odbył się kiermasz świąteczny, przygotowany przez dzieci, nauczycieli i rodziców z Zespołu Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 w Sobieszowie. Można było na nim obejrzeć i kupić przepiękne ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, choinkowe, stroiki, wypieki oraz świąteczne potrawy.

Jak co roku kiermasz zgromadził wielu mieszkańców Sobieszowa i okolic. Uczniowie szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, teatralne i muzyczne. Tradycyjnie wręczono również nagrody w konkursach na stroik bożonarodzeniowy i miniaturową szopkę bożonarodzeniową.

- Co roku czekamy na te szkolne kiermasze, zawsze coś interesującego i taniego kupimy, a przy okazji skosztujemy smacznych wypieków. Szopki w tym roku były przepiękne. Brawa należą się również dzieciom za piękne występy – mówiły panie Urszula i Helena.

W tym dniu zakończono również akcję Szlachetna Paczka. 27 prezentów świątecznych dostarczono do zaskoczonej i wzruszonej potrzebującej rodziny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jeleniogórski polonez

Bosskie kobiety

Rekordowy rok Kolei Dolnośląskich

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~kiki2 16-12-2014 23:35
Zajrzałam do 15-tki z ciekawości bo też się tam uczyłam. Smutnie wyglądają wykafelkowane korytarze-klimat jak w ubikacji. Za moich czasów było przytulniej, a na podłodze I piętra leżała wykładzina dywanowa, którą dzieciaki po lekcjach odkurzały odkurzaczem - to była wielka frajda dla dzieciaków bo w domu nie każdy miał odkurzacz. Trzeba się było ustawiać w kolejce ;) Pozdrawiam wszystkich, którzy przewinęli się przez tą szkołę i życzę wesołych świąt.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rondo bez dotacji

Jeleniogórska Strefa Płatnego Parkowania  

Większość za zmianą

W KSON–ie pomogą wypełnić PIT

Wandalizm czy profanacja?

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
561
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%