MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niezwykłe gwiazdy na gwiazdkę

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 5 listopada 2012, 11:44
Aktualizacja: 11:45
Autor: Angela
Fot. Organiatorzy
Już wiadomo jakie gwiazdy przyjadą na koncert „Gwiazda na gwiazdkę”, który odbędzie się 14 grudnia 2012 roku o godzinie 18.30 w pięknej sali Hotelu Gołębiewski w Karpaczu (ul. Karkonoska 14). Tym razem z polskiej sceny muzycznej zobaczymy: Kasię Kowalską, Stanisława Soykę, Zbigniewa Zamachowskiego oraz Grzegorza Wilka. Ogólnopolską Galę Charytatywną poprowadzi Monika Richardson oraz Dariusz Maląg.

Koncert „Gwiazda na gwiazdkę” od pięciu lat organizuje Paweł Kaczmarowski wraz ze swoją Fundacją Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych „Bliżej gwiazd”. W tym świątecznym wydarzeniu bierze udział także zdolna młodzież z całej Polski.

- Koncert umożliwia zaprezentowanie się uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży na szerszym forum, spełnienie ich marzeń poprzez zetknięcie się z idolem – mówi Paweł Kaczmarowski, pomysłodawca imprezy. - Ukierunkowuje i wspiera młodego człowieka w rozwijaniu jego zdolności, pasji, zainteresowań i marzeń. Ponadto, integruje osoby niepełnosprawne z osobami pełnosprawnymi oraz ze środowiskiem. Wydarzenie to pozwoli poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia - dodaje.

Tym razem będziemy mieli okazję posłuchać jak śpiewa Daria Barszczyk – niewidoma artystka pochodząca z Bydgoszczy, która wystąpiła jako jedyna Polka na beatyfikacji Jana Pawła II w Rzymie oraz Renata Galik - wszechstronnie uzdolniona niepełnosprawna artystka, autorka wielu tekstów i kompozycji muzycznych.

Ponadto wystąpi dla nas Emilia Woch – najmłodsza artystka rozwijająca swój talent pod skrzydłami Fundacji „Bliżej Gwiazd”, skromna i niezwykle profesjonalna Gabrysia Kowalewska oraz pracowita i wzruszająca Danka Szymańska z Osielska wraz z akompaniującym jej na fortepianie Pawłem Wiśniewskim.

Z Grzegorzem Wilkiem (twarzą Fundacji „Bliżej Gwiazd”, znanym z programu „Jaka to melodia” oraz oratoriów Piotra Rubika) zaśpiewa utalentowana Aleksandra Teklińska.

Bilety dostępne w formie cegiełek można nabyć w cenie 30, 50 i 70 złotych na ebilet.pl,
w Palarni kawy „AROMACAFE” (ul. M. Konopnickiej 2a) koło SPHINX’a w Jeleniej Górze, w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu oraz pod nr tel. 884 074 965 (zamówienia grupowe).

Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Inwestycja w zieleń

Komentarze (6) Dodaj komentarz

rymcycymcy 5-11-2012 14:17
Palarnia kawy ? :) ...ale jak ...? :)
~;) 5-11-2012 18:56
Świetna inicjatywa!Jak widać fundacja się rozwija, Powodzenia dla Pana Pawła .
~Thebrymbrym 5-11-2012 20:11
Dobre, dobre ;D Fundacja niby "pomaga" tym dzieciom ? Jakoś jeszcze nie uzyskałem żadnej pomocy :(
~DO Thebrymbr 5-11-2012 20:18
bo grac nie umiesz
~BliżejGwiazd 6-11-2012 0:07
Fundacja pomaga tym najzdolniejszym dzieciom. Na razie pod naszą opieką jest kilka osób. Nie możemy pomóc na raz wszystkim, bo przecież każdy ma ograniczone fundusze. Jeśli masz jakieś wątpliwości to napisz maila weronikalewandowska@blizejgwiazd.org i wtedy na spokojnie wszystko sobie wyjaśnimy...;) Nie musisz pisać w komentarzach rzeczy, które nie są prawdziwe...;)
~baz 7-11-2012 13:16
Fundacja nawet roku jeszcze nie ma i nie możemy oczekiwać od razu złotych gruszek najpierw trzeba zdobyć fundusze na rozwijanie talentów a z tym tez nie jest tak łatwo. Zreszta te osoby które promują fundacje to bardzo ciężko pracują i robią to dla wszystkich osób które są w fundacji,więc proszę nie pisać głupot co do fundacj fajnie że w ogóle ona istnieje i stara się coś zrobić dla fajnych dzieciaków .Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Park już gotowy

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Areszt za znęcanie się nad dziećmi

Spór o edukację seksualną

W parku poczuli się jak w toalecie i pijalni

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
250
Tak
55%
Nie
37%
Nie wiem
8%