Zalogowanych: 18

III-liga: Nieudana wyprawa Karkonoszy do Gać

Czwartek, 7 maja 2015, 13:13
Aktualizacja: 13:29
Bez punktów z miejscowości Gać położonej w gminie Oława wrócili trzecioligowi piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra. Podopieczni Artura Milewskiego ulegli swojemu sąsiadowi z ligowej tabeli 0:1.

Decydująca akcja meczu rozegrała się 42. minucie spotkania. Po stracie Sylwestra Wersockiego rywale ruszyli z błyskawiczną kontrą zamienioną na gola przez Radosława Florka. Po przerwie gospodarze mogli podwyższyć rezultat, ale i Karkonosze miały swoją szansę. Doskonałą okazję na wyrównanie stanu rywalizacji zmarnował wprowadzony na boisko Szymon Statkowski, który przegrał niestety pojedynek z bramkarzem Foto-Higieny.

Foto-Higiena Gać - Karkonosze Jelenia Góra 1:0 (1:0)

Foto-Higiena: Wolfinger, Boczarski, Dorobek, Florek (89' Kozina), Kucyniak, P. Przytuła (28' Skorłutowski), Stawowy, Strójwąs, Suchecki, Synowiec, Wejerowski (80' M. Przytuła)

Karkonosze: Kłobucki, Mateusz Firlej, Kuźniewski, Machowski, Mielnik (70' Statkowski), Niedźwiedź (55' Szramowiat), Palimąka, Pilarowski, Sareło, Wawrzyniak, Wersocki (55' Kowalski)