MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nietypowy trening szczypiornistek KPR–u

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 22 lipca 2012, 12:24
Aktualizacja: 12:26
Autor: KPR
Fot. archiwum
Nietypowy trening odbyły w piątek zawodniczki KPR–u Jelenia Góra z tego względu, że nie spotkaliśmy ich ani w hali, ani na siłowni, a na płycie lotniska Aeroklubu Jeleniogórskiego. Władze klubu postanowiły zafundować szczypiornistkom coś specjalnego – czyli przelot szybowcem.

Mimo nietypowej atrakcji nie zapomniano również o wysiłku fizycznym, piłkarki jeszcze przed startem wykonały kilka serii przebieżek wzdłuż płyty lotniska. Jednak to nie trening był najważniejszy, a dobra zabawa i integracja. Pomysł zrodził się w głowach trenerki Małgorzaty Jędrzejczak i dyrektora AJ Jacka Musiała, którzy są dobrymi znajomymi i chcą poszerzyć współpracę obu podmiotów.

- Nie trzeba było mnie długo przekonywać do użyczenia szybowców szczypiornistkom. Jestem zagorzałym fanem jeleniogórskiej drużyny, sam kiedyś prowadził grupy młodzieżowe w tej dyscyplinie. Cieszę się, że mogłem sprawić im radość i dać możliwość przeżycia nowych doświadczeń - mówił Jacek Musiał.

- Nic nie mówiłam dziewczynom, o wszystkim dowiedziały się już na miejscu. Cieszę się, że żadna nie pękła, przeciwnie możliwość przelotu przyjęły z niekłamanym zadowolenie. Dla mnie obserwacja ich podczas tej przygody jest również cennym doświadczeniem, gdyż będę mogła zaobserwować jak radzą sobie ze stresem i wzmożoną adrenaliną - dzieliła się swoimi spostrzeżeniami Małgorzata Jędrzejczak.

- Rewelacyjna niespodzianka, boję się nie ukrywam - wyznawała Martyna Rupp nowa zawodniczka KPR. - Jesteśmy bardzo ciekawe jak wszystko wygląda z góry, fajna niespodzianka - wtórowała Małgorzata Mączka.

(KPR Jelenia Góra)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Poznaliśmy mistrzów Licealiady piłki ręcznej

Ogołocili drzewa

Poznaliśmy finalistki

W śmieciach miasto tonie

Niedoróbki na drodze

Wystąpią w Piwnicy Pod Baranami

Senator Mróz o kolejnych programach społecznych

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
917
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
7%