MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nietypowy trening szczypiornistek KPR–u

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 22 lipca 2012, 12:24
Aktualizacja: 12:26
Autor: KPR
Fot. archiwum
Nietypowy trening odbyły w piątek zawodniczki KPR–u Jelenia Góra z tego względu, że nie spotkaliśmy ich ani w hali, ani na siłowni, a na płycie lotniska Aeroklubu Jeleniogórskiego. Władze klubu postanowiły zafundować szczypiornistkom coś specjalnego – czyli przelot szybowcem.

Mimo nietypowej atrakcji nie zapomniano również o wysiłku fizycznym, piłkarki jeszcze przed startem wykonały kilka serii przebieżek wzdłuż płyty lotniska. Jednak to nie trening był najważniejszy, a dobra zabawa i integracja. Pomysł zrodził się w głowach trenerki Małgorzaty Jędrzejczak i dyrektora AJ Jacka Musiała, którzy są dobrymi znajomymi i chcą poszerzyć współpracę obu podmiotów.

- Nie trzeba było mnie długo przekonywać do użyczenia szybowców szczypiornistkom. Jestem zagorzałym fanem jeleniogórskiej drużyny, sam kiedyś prowadził grupy młodzieżowe w tej dyscyplinie. Cieszę się, że mogłem sprawić im radość i dać możliwość przeżycia nowych doświadczeń - mówił Jacek Musiał.

- Nic nie mówiłam dziewczynom, o wszystkim dowiedziały się już na miejscu. Cieszę się, że żadna nie pękła, przeciwnie możliwość przelotu przyjęły z niekłamanym zadowolenie. Dla mnie obserwacja ich podczas tej przygody jest również cennym doświadczeniem, gdyż będę mogła zaobserwować jak radzą sobie ze stresem i wzmożoną adrenaliną - dzieliła się swoimi spostrzeżeniami Małgorzata Jędrzejczak.

- Rewelacyjna niespodzianka, boję się nie ukrywam - wyznawała Martyna Rupp nowa zawodniczka KPR. - Jesteśmy bardzo ciekawe jak wszystko wygląda z góry, fajna niespodzianka - wtórowała Małgorzata Mączka.

(KPR Jelenia Góra)

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Porażka w Żorach

Chcą powtórki wyborów!

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Dziewiątka zdobyła Karpacz

O jeleniogórskim rynku

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
718
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
8%