MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Nietrzeźwy kierujący z zakazami

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 26 września 2017, 6:57
Autor: 112
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 32–letniego mieszkańca powiatu złotoryjskiego, podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz o naruszenie zakazów sądowych.

Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej 23 września około godziny 3.40 w Jeleniej Górze na Al. Jana Pawła II.

- Policjanci zatrzymali go do kontroli, gdyż sposób jazdy wskazywał, że mógł być on pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie potwierdziło zawartość alkoholu w organizmie. Wykazało ponad 2 promile. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna posiada również zakaz prowadzenia pojazdów. Samochód, którym poruszał się 32-latek został zabezpieczony na parkingu – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazów sądowych grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Referendum coraz bliżej

Wypadek w Karpaczu

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~zaboberek 26-09-2017 8:27
"Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazów sądowych grozi do pięciu lat pozbawienia wolności." A za zabicie dwóch osób,(przez kierującego samochodem),pół roku!
~Dlaczego ? 26-09-2017 10:41
Po co straszyć kierowców nieuprawnionych jakimiś wyrokami i to najpewniej w "zawiasach"?Zarekwirować przedmiot przestępstwa. Jak lepszej klasy, to dosprzetowić ludzi pana Antoniego, bo tam autka się hurtowo kasuje,albo oddać rodzinom potrzebującym...
~pannanna 26-09-2017 10:58
Odnosząc się do pierwszego komentarza- paranoja, prawda? Ten kierowca mógł po pijaku zabić 2 osoby, pewnie wtedy nie groziłoby mu 5 lat tylko 2, bo przecież w Jeleniej lepiej kogoś zabić na pasach niż być pod wpływem alkoholu........
~ 26-09-2017 11:57
"zatrzymali (...) podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz o naruszenie zakazów sądowych."? Jak zatrzymywali, to już podejrzewali, że naruszył zakazy czy co?
~ 26-09-2017 12:25
Patrolują tylko główne ulice bocznych się boją

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek na "trójce"

Uciekał przed kontrolą drogową

Kierowca zatrzymany

Stalowe rumaki w Karpaczu

Wypadek pod Przełęczą Kowarską

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
791
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%