Niesamowite Sudety wygrywają w stolicy z Polonią 2011!

Środa, 8 października 2008, 21:40
Aktualizacja: Czwartek, 9 października 2008, 17:33
Autor: JEN
Tak sie cieszą koszykarze Sudetów po wygranym meczu. Oby jak najczęściej!
Nikt się nie spodziewał tego, że koszykarki Finepharm KK AZS przegrają u siebie z Cukierkami i niewielu było takich, którzy wierzyli tak na prawdę w wygraną koszykarzy Sudetów w Warszawie z Polonią 2011, a tak się stało!

Serdeczne gratulacje z tego powodu należą się walecznej i bardzo młodej drużynie Sudetów, którzy udowodnili, że nie boją się żadnego rywala. To tym bardziej budujące na przyszłość, bo przecież mogli się załamać po pechowej przegranej u siebie jednym punktem z ŁKS Łódź.

Wyniki VI kolejki I ligi mężczyzn :

Polonia 2011- Sudety Jelenia Góra 82:91 (22:26, 25:15, 19:28, 16:22)

~... xD 8-10-2008 22:25
może nawet lepiej że nastapiła ta porażka z ŁKS-em.. bo kto wie co by się stało w Warszawie gdyby nei ta porazka choć wiadomo ze szkoda tej poprzedniej przegranej ale wazne jest to co jest teraz i to co będzie czyli wielkie gratulacje za mecz dzisiejszy:) i na całe szczęście wróciliscie do gry z poprzedniego sezonu czyli dobra 1 kwarta 2 bardzo słaba 3 odrabianie strat i wyjście na prowadzenie a 4 to już tylko formalność i utrzymanie bądź też powiekszenie przewagi:) teraz czekamy na Zastal Go Sudety Go!!
~avoncold 8-10-2008 22:29
Gratulecje dla wszyskich:) jestesmy z wami i czekamy na sobotę:)
~jeleń 8-10-2008 22:34
bravo sudety, i tak dalej. za tydzień wygramy z zastalem ;)
~... xD 8-10-2008 22:58
Polonia 2011 Warszawa - Sudety Jelenia Góra 82:91 (22:26, 25:15, 19:28, 16:22) Sudety: R. Niesobski 24 pkt., Wojdyła 20, Grygiel 14, Czech 10, Jankowiak 10, Matczak 4, Samiec 4, Tarasewicz 4, Sterenga 1.
~kibic 8-10-2008 23:08
Brawo ! Brawo ! Brawo ! do boju SUDETY !!!
~SITO 8-10-2008 23:17
Moje gratulacje chłopaki. oby tak dalej. 13.10.08 Sito w akcji w pierwszym meczu po rocznej przerwie. Siechnice kontra Tytan Jawor.
~LB23 9-10-2008 17:33