MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Niepokonany Gokor Chivychyan

Wiadomości: Łódź
Piątek, 30 marca 2012, 0:58
Aktualizacja: Piątek, 30 marca 2012, 20:53
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Łódź była w miniony weekend gospodarzem seminarium sztuk walki z niepokonanym w 400 walkach zawodowych Gokorem Chivychanem z USA. Organizatorem były Sifu Wojciech Adamusik, który niespełna dwa tygodnie temu poprowadził seminarium w Jeleniej Górze w akademii sztuk walki Pawła Krażewskiego.

Gokor Chivychan to niekwestionowany mistrz grapplingu oraz MMA. Stoczył 400 zawodowych walk i nie przegrał ani jednej. W swojej szkole Hayastan MMA Academy w USA przygotowuje najlepszych zawodników do najbardziej prestiżowych zawodów na świecie m.in. UFC. Sifu Paweł Krażewski i Sifu Wojciech Adamusik mieli okazję trenować z mistrzem w USA.

Nie było to pierwsze seminarium poprowadzone w Polsce przez mistrza Gokora. W seminarium wzięło udział około 80 uczestników nie tylko z Polski. Jelenią Górę reprezentowała akademia sztuk walki Pawła Krażewskiego w składzie: Sifu Paweł Krażewski, Marta Banucha, Magdalena Zasada, Milena Struska, Michał Struski, Dawid Andruszkiewicz, Daniel Werkowski, Martin Werkowski, Marcin Kukiełka.

W piątek odbyła się lekcja prywatna, na której program obejmował obejścia gardy, ucieczki z zagrożonych pozycji i techniki kończące. Dwa kolejne dni upłynęły na rzutach, obaleniach, duszeniach, ucieczkach, kontroli partnera, technikach kończących. Sensei Gokor tłumaczył każdy szczegół wyjaśniając dlaczego często założone dźwignie nie działają. Uczestnicy mieli okazję zadawać pytania i dociekać przyczyny swojej niewiedzy. Sensei Gokor Chivychyan po raz kolejny wzbudził podziw, nie zawiódł oczekiwań i obudził apetyt na więcej.

Akademia sztuk walki Pawła Krażewskiego zaprasza na zajęcia sztuk walki: MMA, Jeet Kune Do, BJJ Gwardia ul. Nowowiejska 43 - www.jkdpoland.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Ćwierć wieku Teatru Maska

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

O bezpieczeństwie

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ojciec 30-03-2012 13:02
A kogo to obchodzi ze cos było w łodzi? napiszcie w końcu kto jest ojcem Pablito, Karramba
~brudny pies 30-03-2012 17:09
droga redakcjo proszę wykasować komentarz tego jesiotra
~ojciec 31-03-2012 10:13
a dlaczego od razu wykasować? czy zwykły szary człowiek nie może sie wypowiedzieć na dany temat? przyjezdza jakiś gokor czy gekon na dodatek nie do jeleniej tylko do łodzi i co? to ma byc news? jak dla mnie to jakis kub sprytnie robi sobie darmową reklamę. napiszcze w końcu kro jest ojcem pablito bo już nie moge wytrzymać :)
~ 3-04-2012 13:50
I bardzo dobrze. Reklama dźwignią handlu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Międzyszkolna lekkoatletyka w reżimie sanitarnym

Senator zachęca do głosowania na maszty

70 drzewek na jubileusz

Siatkarki już z nagrodami

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
350
Tak
43%
Nie
47%
Nie wiem
10%