MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Nielegalne zbieranie podpisów w magistracie?

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 7 października 2014, 17:41
Aktualizacja: Środa, 8 października 2014, 10:11
Autor: StrimeoTV
Fot. StrimeoTV
Czy komitet wyborczy „Razem zmieniamy Jelenią Górę” naruszył ordynację wyborczą? Na to pytanie będzie musiał odpowiedzieć komisarz wyborczy i najprawdopodobniej prokuratura. Chodzi o sprawę zbierania podpisów pod listami poparcia komitetu wyborczego Marcina Zawiły w urzędzie miasta przy ulicy Sudeckiej. Jak twierdzi Zbigniew Rzońca (szef sztabu wyborczego urzędującego prezydenta), podpisów było tylko kilka, jednak aby uniknąć jakichkolwiek podejrzeń matactwa, ziszczono wszystkie listy poparcia z widniejącymi na nich podpisami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Politycy komentują wynik wyborów

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

Komentarze (26) Dodaj komentarz

~ad 7-10-2014 18:22
Polacy nic się nie stało,w końcu zbierali podpisy,złamali ustawę,ale co tam w Warszawie to zgubili ustawę za 3mld zł,w tuskowej Polsce fałszuje się już wszystko
~do ad 7-10-2014 18:30
to głosuj płaczku na kaczą polskę-będziesz miał raj i drugą japonię w jednym.
~hmmk 7-10-2014 19:17
25 lat te same osoby a miasto podupada. Albo przegonimy tą ekipę albo znów będziemy czytać o Jeleniej w internecie o tak negatywnych sprawach Czy można mieć zaufanie do ludzi którzy już na etapie zbierania podpisów, jeszcze przed zarejestrowaniem dopuszczają sie takich rzeczy ? Oczywiście każdy może sobie wejść do urzędu i zając pokój tak za darmo ?? Prywatny folwark sobie z miasta zrobili ?
~fan sekty po 7-10-2014 19:30
@ no pewni ,że zagłosuje na Prawo i Sprawiedliwość na złodziei z po nigdy... Jak wynika z badań, wyborcy Platformy Obywatelskiej to przeważnie ludzie o niskim stopniu inteligencji, nie potrafiący samodzielnie dokonywać a...lizy zdarzeń politycznych,
~ 7-10-2014 19:38
a skad te osoby ktore podpisaly wiedzialy ze gdzies w jakims gabinecie zbiera sie podpisy , przeciez nie bylo to jak wynika z wyjasnien na korytarzu tylko w gabinecie , prosze to tez skomentowac Panie Rzonca kto kierowal tych ludzi do gabinetu i dlaczego podarto ten arkusz tam byli przeciez czarno na bialym swiadkowie z peselem i mogliby wyjasnic od kogo dowiedzieli sie ze zbieraja podpisy- swiadome niszczenie dowodow przestepstwa jest karalne
~TaJasne 7-10-2014 20:43
A teraz co zrobią jeleniogórzanie? Wybiorą znowu obrębalskiego... Ehh. Tragedia umysłowa
~taka prawda 7-10-2014 20:43
Polskie Radio Wrocław jak zwykle szuka sensacji. Pewnie samo nasłało podstawione osoby w ramach tzw. "prowokacji dziennikarskiej". Taki radiowy tabloid. Zresztą całe wrocławskie "dziennikarstwo" to mało rzetelne szukanie sensacji, oni bardzo lubią przedstawiać region w złym świetle, a tymczasem to we Wrocławiu najwięcej jest patologii. Biedne, zakompleksione wrocławskie słoiki.
~ 7-10-2014 20:54
Marcin Zawiła - "Razem zmieniamy Jelenią Górę" w miasto w którego to Urzędach będziemy zbierali podpisy od rana do wieczora w soboty i niedziele też, a 1 listopada będziemy zbierali na cmentarzach. Jak już je wszystkie pozbieramy to Marcin nie będzie miał już Comlexów.
~ 7-10-2014 20:56
Masakra, a jaka oni oprócz tej afery maja listę kandydatów:) Całe rodziny, pchają się jak ... do koryta Zawiłowie, Rżonce,Oleksiaki itd. Co to jest? Ci ludzie mają jakieś kompetencje czy chcą wyjąć kasę z bycia radnym dodatkowo? Za taki proceder cały komitet powinien być skasowany, zwłaszcza,że tłumaczą się tą wpadką jak dzieci, dzieci mają nami zarządzać????
~do 18:30 7-10-2014 21:09
a może lepiej jakby wszyscy zagłosowali na tych z najmniejszym poparciem, tak mi się przynajmniej wydaje
~Jan 7-10-2014 21:11
Papaj jak zwykle pierwszy do kopania dołków pod innymi. Jak widać ten karierowicz nawet nie zawaha się przed obsmarowywaniem swojego kolegi z partii. Może to Papaj sam podstawił te osoby, a teraz obsmarowuje w mediach Zawiłę? Nie zdziwił bym się po tym co zrobił w Karpaczu podczas zjazdu PO. Mały, podstępny szczurek...
~ 7-10-2014 23:56
ci z najmniejszym poparcie oddaja glosy na szczegolnie popartego przez tych z gornych polek- tak czy inaczej zawsze dla nas dupa z tylu
~Gość 8-10-2014 0:20
No Zawily juz chyba nie ma co szukac tu w tym zniszczonym miescie ,a zona czemu dalej dyrektorem muzeum ja tylko sie pytam ,no wiadomo zona Zawilego ukladu
~G 8-10-2014 0:26
ludzie nieidzmy na wybory ,po co wybierac pajacow co tylko nas maja w dupie
~ 8-10-2014 1:00
Wlasnie dlatego kazdy powinien isc na wybory zeby wybrac kogos nowego, przedziebiorczego po prostu dobrego managera. Pawel Wilk jest alternatywą dla Jeleniej Góry
~Leon 8-10-2014 2:07
Paweł Wilk = Robert Prystrom a to już było….
~soc-lib 8-10-2014 7:57
Prezydent-poseł-prezydent,,działanie celowe lub bezmyślność może pewność siebie moc układu tak daleko posunęła się że IM wszystko wolno. Na wybory idą wszyscy i po PO tusku już ociekł.
~ 8-10-2014 8:04
Ja zagłosuje tylko na tych których osobiście znam innym dobrze w ramach wyborów nie będę robić. A na całe rodzinki z układu prezydenta osoby miałkie szukające kasy w bycia radnym, dodatkowej kasy nigdy nie oddam głosu. Przeczytajcie sobie w necie listę komitetu prezydenta i zobaczcie jak tam całe rodziny szykują się na radnych, az na wymioty zbiera, a ile mówi o tych ludziach o ich pomyśle na życie.
~xxx 8-10-2014 8:13
tylko PiS
~aa 8-10-2014 8:30
Ja tez ide na PIS, z nimi chociaz nie bylo tyle afer co teraz. I nie pedza do tych koryt za wszelka cene.
~b.urzędnik 8-10-2014 9:03
Odejście Obrębalskiego było wielkim świętem. Skończyły się fochy i miny, zadęcia i nadęcia, napuszenia i naburmuszenia, rozmijanie się akademickich teorii z codzienną praktyką życia miasta;skończyły się też różne bara-bara...
~KRECIK 8-10-2014 9:13
Tego zawiłe przegonic z całym tym magistratem nic tam nie robią tyko odpisy zbierają i fajeczki palą pod urzędem całymi dniami w dużych grupach a idź tam człowieku cos zalatw to patrza na ciebie jak na intruza że sie im przeszkadza.
~nie Papaj 8-10-2014 9:56
Oczernianie Zawiły przez Papaja to jak czrny humor. Papaj człowiek amo...lny, krętacz, który opowiadał najbardziej ohydne rzeczy o Obrębalskim próbuje mo...lizować? Jakim prawem? Dziwię się,że PO toleruje go w swoich szeregach.
~pokim 8-10-2014 9:57
Marek Obrażalski. Znany był również z tego, że miał charaktr narcyza. Strsznie nadęty, do niedawna w PO się z niego śmiali, że jako doktor od gospodarki miejskiej nie umiał rządzić miastem. Każdy sukces brał na siebie, a każdą porażkąobarczał innych. Gdy odszedł z urzędu, to odetchnęliśmy.
~Ciekawski 8-10-2014 11:19
Panie Zawiła , czy zbudował pan juz interkontynentalny pas startowy na lotnisku eroklubu w JG? Musi nie bo jumbo-jety jeszcze nie fruwają do tokyów i hong-konguf :)) Taka budowa jest ryzykowna, będzie jak z toaletami sanitarnymi na Górze szybowcowej, szukajta - a nie znajdzieta !!! A forsa z UMWD poszła.
~taka prawda 8-10-2014 18:03
Papaj już ryje, już ryje. Przecież ten człowiek nie ma najmniejszych szans na dojście do czegokolwiek tam, gdzie wybierają wyborcy. On ma poparcie partii bo stanął za obecnym kacykiem w regionalnej PO (w wyjątkowo niecny sposób zdradził poprzedniego), ale tu niestety decydują wyborcy a nie partia. więc wpycha swojego zaufanego ziomka Obrębalskiego, a ryje pod Zawiłą. Obrębała przegra z kretesem, bo każdy przegra kto jest kojarzony w Papajem. Zawiła może się wypiąć na PO, przy takich konkurentach wygra i tak w cuglach, bo nie mogą mu zagrozić chodzące zera.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przed II turą: wiec poparcia prezydenta Andrzeja Dudy  

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Jakuszycach  

Polacy wybierają prezydenta (aktualizacja)

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
713
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
13%