MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedzielny rozkład jazdy niższych lig

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 21 października 2011, 14:06
Aktualizacja: 14:07
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W niedzielę, 23. października na boiska wybiegną piłkarze walczący o mistrzostwo klasy A i B. Ciekawie zapowiadają się pojedynki w Jeleniej Górze, gdzie Chojnik podejmie lidera – Mitex Podgórzyn oraz we Wleniu – liderująca Pogoń zmierzy się z piątą w tabeli ekipę Rudaw Janowice Wielkie.

Zestaw par niższych lig:
A-klasa (wszystkie mecze w niedzielę, 23.października):

Grupa I:
Orzeł Mysłakowice - Piast Bolków 11:00
Chojnik Jelenia Góra - Endico Mitex Podgórzyn 15:00
Pogoń Świerzawa - Pub Gol Jelenia Góra 15:00
Woskar Szklarska Poręba - KS 1946 Chełmsko Śląskie 15:00
Czarni Strzyżowiec - Halniak Miłków 15:00
Orzeł Lubawka - Nysa Wolbromek 15:00
KS Łomnica - Victoria Czadrów 15:00

Grupa II:
Chmielanka Chmieleń - Skalnik Rębiszów 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Błękitni Studniska Dolne 15:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Sudety Giebułtów 15:00
Włókniarz Leśna - Stella Lubomierz 15:00
Bazalt Sulików - Orzeł Platerówka 15:00
LZS Radostów - Cosmos Radzimów 15:00
Pogoń Markocice - Gryf Gryfów Śląski 15:00

Grupa III:
Iskra Łagów - LZS Radogoszcz 11:00
Jawa Otok - LKS Ocice 11:00
Sparta Zebrzydowa - KS Łąka 11:00
GKS Iwiny - Przyszłość Dłużyna 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Apis Jędrzychowice 14:00
LZS Łaziska - Cosmos Milików 14:30
Hutnik Pieńsk - Górnik Węgliniec 15:00

B-klasa (wszystkie mecze w niedzielę, 23.października):

Grupa I:
Lesk Sędzisław - Amfibolit Leszczyniec 11:00
Orły Lipienica - Gnejs Ogorzelec 11:00
Uran Okrzeszyn - Bóbr Opawa 11:00
Auxilia Janiszów - Dragon Miszkowice 11:00
Bóbr Marciszów - Spójnia Sady 11:00
Dolomit Pisarzowice - Czarni Przedwojów 14:00

Grupa II:
Lotnik DRX II Jeżów Sudecki - LZS Kostrzyca 11:00
Sokół Sokołowiec - Pub Gol II Jelenia Góra 11:00
Bobry Wojanów (mecz w Dąbrowicy) - Potok Karpniki 11:00
Pogoń Wleń - Rudawy Janowice Wielkie 13:00
Juvenia Rybnica - GLKS Czernica 14:00
Sandra Gol Jelenia Góra (mecz w Karpaczu) - KS Maciejowa 15:00
Lechia Piechowice - Hottur Borowice 15:00

Grupa III:
KS Pasiecznik - Fatma Pobiedna 15:00
Kwisa Mroczkowice - LZS Kościelnik 15:00
Granica Miłoszów - LZS Pisarzowice 15:00
Olsza II Olszyna - LKS Świecie 15:00
Rolnik Rząsiny - Bazalt Wojciechów 15:30
Pauzuje: LZS Henryków.

Grupa IV:
LZS Brzeźnik - Rybak Parowa 15:00
Granit Gierałtów - LZS Sobota 15:00
Orliki Węgliniec (mecz w Czerwonej Wodzie) - Roan Tomisław 11:00
TS Parzyce - Kwisa Kierżno 15:00
LZS Kotliska - Chrobry Nowogrodziec 15:00
Pauzuje: LZS Niwnice

Grupa V:
GKS Gromadka (mecz w Krzyżowej) - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 11:00
LKS Dobra - LZS Nowa 11:00
Znicz Kruszyn - Majdan Bolesławice 14:00
Kolonia Bolesławiec - KS Trzebień 11:00
LKS Kraśnik Dolny - KS Stare Jaroszowice 11:00
Zbylut Zbylutów - LKS Mierzwin 14:00

Grupa VI:
LZS Radomierzyce (mecz w Łagowie) - WKS Działoszyn/Krzewina 13:30
LZS Zaręba - Sudety Sieniawka 15:00
Orzeł Kostrzyna - LZS Ręczyn 11:00
LZS Porajów-Kopaczów (mecz w Bogatynii) - WKS Żarki Średnie 11:00
Piast Czerwona Woda - Nysa II Zgorzelec 15:00

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Treningowe utrudnienia

Gdzie są podziemia?

Wyścigi wraków nadal bardzo popularne

Wszyscy za strajkiem

Głosy za strajkiem?

Pokonali drużynę ze Świdnicy

Kończy się referendum strajkowe

Nieudana inauguracja

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
126
Tak
60%
Jest dobrze, jak jest
17%
Nie
22%
Nie mam zdania
2%