MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Niedzielne bieganie w Lwówku Śląskim

Wiadomości: Lwówek Śląski
Sobota, 8 maja 2010, 9:40
Aktualizacja: 9:43
Autor: KAM
Fot. polskabiega.sport.pl
Już w najbliższą niedzielę w Lwówku Śląskim na stadionie miejskim odbędzie się III Lwówecki Test Coopera. Współorganizatorem imprezy jest TVP Sport, Gazeta Wyborcza, Program I Polskiego Radia.

III Lwówecki Test Coopera organizowany jest w ramach akcji Polska Biega, która narodziła się kilka lat temu i cieszy się niezwykłą popularnością. Celem jest popularyzacja zdrowego trybu życia i oczywiście biegania jak i sportu. Akcja nie ominęła Lwówka Śląskiego gdzie coroczny bieg Coopera cieszy się ogromną popularnością. Zasada biegu jest prosta: w przeciągu 12 minut należ biec tak szybko jak potrafimy, liczy się dystans, jaki pokonamy w przeciągu określonego czasu. Biec mogą wszyscy całe rodziny, dzieci, dziadkowie, każdy, kto tylko czuje się na siłach. Organizatorzy, którymi są OSiR w Lwówku Śląskim, Międzyszkolny Klub Sportowy „Piast”, Gimnazjum w Lwówku Śląskim i UMiG przewidzieli liczne nagrody i wyróżnienia dla najlepszych. Klasyfikacja uczestników zostanie podzielona na mężczyzn, kobiety, szkoły oraz rodziny.

Jeśli ktoś czuje się na siłach może wystartować już w najbliższą niedzielę o godzinie 17.00 na stadionie miejskim w Lwówku Śląskim. Niepełnoletni uczestnicy musza mieć zgodę na start swoich opiekunów lub rodziców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sięgnęli po medale w siatkówce plażowej

Konkurs na dotację dla klubów ligowych

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Heniek 9-05-2010 19:22
Nie "w" Lwówku tylko "we" Lwówku, chyba że nie jesteś Polakiem autorze artykułu. Tak samo jak pisze się np. ze strachu, a nie z strachu; ode mnie , a nie od mnie; ze sto, a nie z sto; we Wrocławiu, a nie w Wrocławiu. W języku angielskim są podobne reguły np. an Eye, a nie a Eye. Inaczej wychodzi jakiś bełkot.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Powrót imprez rowerowych

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Tak nie wolno parkować!

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
312
Tak
48%
Nie
40%
Nie wiem
12%