MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela ze świątecznymi akcentami

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 15 grudnia 2012, 8:29
Aktualizacja: 9:19
Autor: Org
Koncert w wykonaniu Chóru Camponotus, przekazanie mieszkańcom Jeleniej Góry Betlejemskiego Światła Pokoju przez harcerzy z Karkonoskiego Hufca ZHP Chorągiew Dolnośląska im. hm Stefana Mirowskiego oraz finał akcji Zostań z nami św. Mikołajem – tak zapowiada się jutrzejszy dzień (16.12) w Jeleniej Górze.

Świąteczny akcent niedzieli rozpocznie o godz. 14.30 w Kościele Garnizonowym koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Camponotus z akompaniamentem: Petr Křivinka (gitara), Táňa Vaněčková (klawisze). Wstęp jest wolny, a organizatorami są: Miasto Jelenia Góra i Jeleniogórskie Centrum Kultury

O godz. 15.30 na Placu Ratuszowym rozpocznie się finał akcji Straży Miejskiej „Zostań z nami św. Mikołajem” Będzie śpiewanie kolęd i pastorałek, nie zabraknie gier i zabaw dla dzieci oraz św. Mikołaja.

O godz. 17.00 natomiast na Placu Ratuszowym tradycyjnie nastąpi uroczyste przekazanie mieszkańcom Jeleniej Góry Betlejemskiego Światła Pokoju przez harcerzy z Karkonoskiego Hufca ZHP.

Organizatorzy: Karkonoski Hufiec ZHP Chorągiew Dolnośląska im. hm Stefana Mirowskiego w Jeleniej Górze, Straż Miejska i Miasto Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

W Jeleniej Górze i powiecie spodziewane burze z gradem

Nie zaśmiecajmy otoczenia Kropelki

Prezydent promuje zawidowskie anioły

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~słuchacz 16-12-2012 18:42
Jestem w szoku ..... dziewczyny w MDK ...super !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Większość uczniów dostała się do szkół

Dachowanie audi

Dużo drożej za śmieci

Kolejowa po remoncie

Boczne boisko z początkiem sierpnia

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
323
Tak
24%
Nie
73%
Nie mam zdania
2%