MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Niebezpiecznie na Kapeli

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Niedziela, 22 lipca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Wypadek blisko Chrośnicy: fiat uno uderzył w drzewo.

Kierowcy jadący w stronę Legnicy mogą napotkać na utrudnienia i korki. Na szosie doszło rano do wypadku. Kobieta kierująca fiatem uno uderzyła w przydrożne drzewo.

Auto zostało zniszczone. Zakleszczona w nim prowadząca nie mogła samodzielnie z pojazdu wyjść.
Na miejsce udało się pogotowie ratunkowe i strażacy.

Kobieta najprawdopodobniej jechała za szybko. Nie wyrobiła jednego z zakrętów, wypadła z jezdni i zakończyła jazdę na drzewie. Policja apeluje o ostrożność. Po nocnej burzy i porannym deszczu drogi są śliskie. Panują też niekorzystne warunki biometeorologiczne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Skalne ławki pod Szrenicą

Wypadek pod Przełęczą Kowarską

Kolizja na Wincentego Pola

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~samson 22-07-2007 10:56
niedawno pisałem komentarz że te drzewa tam są niebezpieczne nawet jak sie jedzie wolno.
~miko 22-07-2007 11:45
To byl wypadek z nieostrożności, ale wczoraj wieczorem na ul. Kochanowskiego do sklepu "ZABKA'astrą podjechala zaloga pijanych typow , najbardziej chyba nawalony byl kierowca , kupili kolejne flachy– ruszając niemalże by przejechali śmiertelnie kobietę potem powgniatali stojący samochód i uciekli.Byli świadkowie tej sceny. Przybyly policjant robil wrażenie niemrawego niewolnika pracy , nie wykazywal aktywności w celu ich zatrzymania –kiedy nawet otrzymal wiadomość gdzie mieszkają sprawcy – odpowiedzial że nie będzie siedzial caLĄ NOC WYCZEKUJĄC NA KIEROWCĘ jak przyjdzie do domu i jego zatrzyma. Taka operatywność i brak wyobrażni i postawa policjanta przeraża –bo dziala on na stronę przestępców bo wytrzeżwieją i zatrą ślady. Może ten policjant pomylil posady , uważa i sądzi że pracuje w sanatorium, a może za dużo zarabia i nie potrzebuje już wyników bo liczy dni do dobrej emerytury. Ręce opadają – w tej sytuacji ludzie muszą zapewne sami lapać , zatrzymywać bandziorów i doprowadzać na komendy – do spisania protokolu. Potem bandzior będzie wypuszczony i napadnie na doprowadzającego , a policjant ponownie spisze protokól.Czy takie mają być gwarancje bezpieczeństwa i dzialalności policji.??
~Radek 22-07-2007 12:46
O ile wiem doprowadzenie bandyty na komsariat (np. w bagazniku samochodu–przeca wieźć go wewnątrz–niebezpiecznie) jest naruszeniem jego dóbr osobistych....i jeszcze sie za to odpowiada...więc musimy sie zdać na działania Policji–które możemy potem jedynie ocenić... Co do tematu ... najgorszy po obfitych opadach jest piach ,który spłynął na drogę, liście, gałęzie... Fiat Uno mógł się poddać przy 20km/h z powodu znikomych właściwości trakcyjnych....Lecz zawszae niedostosowanie prędkości jest przyczyną. Mogła przecież zwolnić do 10km/h i zjeżdzac na 1–wszym biegu z kapeli...czemu nie... łatwy do popełnienia błąd, ciężko przewidzieć.. Dużo zdrowia dla poszkodowanej..
~chmieleń 22-07-2007 13:11
Te drzewa czas wyciąć wszędzie.
~Jagoda 22-07-2007 13:39
Bylam wczoraj świadkiem pustoszenia jakiego dokonywal wariat drogowy na ul. Kochanowskiego. Kierowca ok.25 lat, numery rejestracyjne samochodu DJ 20303 Opel Astra Niebieski. Po poturbowaniu samochodu na parkingu, z oszlamiająca prędkością uciekal z miejsca wypadku. Pewien przechodzen próbowal go zatrzymac, omal nie skonczylo sie to skutkiem smiertelnym dla osoby która chciala pomóc. Wczesniej pijany kierowca kupiowal alkohol w sklepie Zabka.Jest nagrany na kamerach sklepowych. Swiadków zajścia jest bardzo wielu. Tylko czy az tyle informacji wystarczy policji w ukaraniu przestępcy? A może należy samemu doprowadzic zbira na komisariat? Stop wariatom drogowym!!
~promil 22-07-2007 16:14
Ty radek kozaku a twoj trabi jakie ma wlasciwosci trakcyjne? gleba i sztywny zawias to nie wszystko. hihi
~koks 22-07-2007 16:19
wczoraj doszło do wypadku srogowego w miłkowie gdzie czołowe zderzenie na propstym odcinku drogi mieli dwaj motocyklisci na scigaczach. stan jednego z nich jesat bardzo powazny. interweniowała policja karetki i straz pozarna
~obserwator 22-07-2007 19:11
I co na to rzecznik policji p.Bagroweska a moze tym policjantem zainteresuje sie p. komendant ciosmak
~do obserwator 22-07-2007 19:59
Pan ciosmak interesuje się wszystkimi Policjantami
~Pati 22-07-2007 20:57
mieszkam w pobliżu Kochanowskiego i faktycznie wczoraj słyszałam, że coś dzieje się za oknem, ale miałam nadzieję, że ktoś (policja) się tym zajął.Sama kilka razy widziałam przeszukania samochodów i rutynowe kontrole w pobliżu Żabki.No ale jak widać pomimo bliskości komisariatu nie zawsze można liczyć na pomoc panów mundurowych.A podobno policja jest po to by pomagać obywatelom...Smutne i tak na inny temat [*][*]*] dla ofiar katastrofy we Francji
~ebe 23-07-2007 0:07
Do obserwatora,Jagody i Miko. Musicie pogodzić sie z taką postawą Policji. 6 stycznia w centrum Cieplic okradziono mi auto– zdarzenie zgłosiłem policji. Na drugi dzień zgłosił się gość , który widział to zdarzenie. Podał mi nazwiska sprawców i ich adresy.Podał też swoje personalia i wyraził gotowość złożenia zeznań. A Policja ? Oświadczono mi, że ten świadek jest niewiarygodny !!!!!!!! Pozostawiam to bez komentarza, bo to nie pierwszy przypadek takich działań policji w Jeleniej Górze. Pozdrawiam: EBE
~Kier 24-07-2007 11:59
– ciekawe czy pod sąd 24 godzinny pójdzie sprawca czy policjant ? Może nikt , bo o tej porze prokuratura ma urlop.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Minka na sobotni wieczór

Spłonęły nieużytki

Śmierć na żwirowni

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
269
Tak
39%
Nie
57%
Nie wiem
5%