MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niebawem ruszą zapisy do III Maratonu Karkonoskiego

Wiadomości: Karkonosze
Czwartek, 17 marca 2011, 14:54
Aktualizacja: Niedziela, 20 marca 2011, 0:45
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Dokładnie w Prima Aprilis, 1 kwietnia rozpoczynają się zapisy do III Maratonu Karkonoskiego. W tym roku na wymagającej trasie 6 sierpnia zmierzy się 400 śmiałków z Polski i zagranicy.

Dwa lata temu zawodnicy zmagali się z upałami i temperaturą powyżej 35 stopni, rok temu z ulewą i burzą z wyładowaniami atmosferycznymi. Co czeka ich w tym roku?

Najpierw czeka ich walka, by znaleźć się na liście startowej. Od tego roku wprowadzony został stały termin rozpoczęcia zapisów – czyli Prima Aprilis. W ubiegłych latach miejsca na liście startowej zostały zapełniane w ciągu jednego dnia. Jak będzie w tym roku przekonamy się niedługo.

Ci, którym uda się zarejestrować spotkają się 6 sierpnia by pobiec pomiędzy szczytami Szrenicy i Śnieżki. A w nagrodę otrzymają: tradycyjnie niepowtarzalny gliniany medal, pamiątkową koszulka techniczna oraz naleśnika z jagodami po pokonaniu trasy, na której organizatorzy zapewniają bezcenne widoki.

O znalezieniu się na liście startowej decyduje kolejność zgłoszeń i wpływ opłaty startowej na konto organizatora. Najlepiej zrobić to już w pierwszy dzień zgłoszeń – opłata startowa wynosi wtedy 100zł. Od 2 kwietnia do końca maja zapłacimy 120zł, po tym czasie już 150zł.

Więcej informacji na temat biegu na maratonkarkonoski.pl, tam też możemy dopisać się do listy startowej.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dotacje na kluby ligowe

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Walczyli z wymagającymi rywalami

Nowy dyrektor WORD

Środki na szkolenie dzieci i młodzieży

Prezent od Szyszaka

Montują taśmociąg pod wyciągiem na Kopę

Przed nami finał WOŚP

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
210
Tak
18%
Nie
76%
Nie wiem
6%