MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Nie dowieźli zwycięstwa do końcowego gwizdka

Wiadomości: Żagań
Sobota, 22 lutego 2014, 23:08
Aktualizacja: 23:10
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Pechowym remisem zakończył się mecz IV–ligowej Olimpii Kowary z III–ligowym Promieniem Żary. Pechowym, bowiem podopieczni Krzysztofa Kapelana stracili bramkę na 120 sekund przed zakończeniem pojedynku rozgrywanego w Żaganiu.

Aby myśleć o odniesieniu korzystnego rezultatu trzeba zachować koncentrację od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty spotkania. Piłkarze Olimpii zapomnieli o tym jednak nie tylko w końcowych minutach meczu, ale i w początkowym fragmencie starcia. Jeśli kowarzanie nie znajdą w okresie przygotowawczym recepty na te chwilowe przestoje, III-liga znów może się im wymknąć i to znacznie szybciej niż w poprzednim sezonie.

Piłkarze Promienia wyszli na prowadzenie już w 1. minucie meczu, gapiostwo naszych defensorów wykorzystał Goc i III-ligowiec wygrywał 1:0. Jeszcze przed przerwą straty z nawiązką zdołali odrobić jednak zawodnicy Olimpii. Na listę strzelców wpisali się Kuźniewski (rzut karny) oraz Nowiński i do szatni w lepszych humorach udawali się kowarzanie. Po zmianie stron nasza ekipa miała swoje szanse na podwyższenie rezultatu, lecz zawodziła skuteczność. Kiedy zanosiło się, że Olimpia dowiezie skromne prowadzenie do końca pojedynku, znów przysnęła nasza defensywa, a z tego prezentu skorzystał Floryszczak ustalając finalny rezultat na 2:2.

Promień Żary – Olimpia Kowary 2:2 (1:2)

Promień: Kowalczyk, Reszczyński, Żyża, Ziętek, Droszczak, Haraś, Świdkiewicz, Goc, zawodnicy testowani oraz Arkuszewski, Kucharski, Floryszczak, Niedzielan

Olimpia: Sędziak (46’ Trynda), Kraiński, Nowiński, Smoczyk, Kuźniewski, Rodziewicz (46’ Zagrodnik), Bębenek, Rudnicki (46’ Szaraniec), Szujewski (65’ Szeliga), Zatylny (60’ Denis), Krupa (65’ Rudnicki)

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Łomnica rozbita przez juniorów Karkonoszy

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Terminarze jeleniogórskiej B–klasy

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Mobilizacja przed II turą

Orkan pokonany

Rozgrywki pucharowe bez Lotnika

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2216
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%