MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

“Neverland”, czyli bezpłatny występ Pati Sokół w JCK

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 30 grudnia 2015, 8:10
Aktualizacja: 8:12
Autor: Manu
Fot. Archiwum Organizatora
15 stycznia (w piątek) o godz. 19.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury (przy ul. Bankowej 28/30) rozpocznie się seans muzyczny “Neverland” w wykonaniu Pati Sokół. Wstęp bezpłatny. Darmowe wejściówki dostępne są w kasie biletowej JCK.

“Neverland” to multimedialna opowieść o dojrzewaniu. Nowatorski w formie i treści spektakl porusza temat depresji. Jest to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej, niż łatwej i lekkiej rozrywki.

Nibylandia to miejsce, w którym wszystko jest możliwe i gdzie na wszystko jest zgoda. Nie tylko na radość i euforię, lecz także na depresję i zapaści emocjonalne. To bezpieczne miejsce, do którego wszystkich serdecznie zaprasza Pati Sokół.

“Neverland” jest historią życia bohaterki o imieniu Becky (w tej roli Pati Sokół), córki Sylvii Plath (Magdalena Różczka) i Witolda Gombrowicza (Łukasz Nowicki). Becky wyrusza w fascynującą i wzruszającą podróż po różnych etapach swojego życia, balansuje na granicy odmiennych nastrojów i emocji.

Scenariusz oparty na fragmentach dzieł Witolda Gombrowicza, Sylvii Plath i Jamesa Barriego, przeplatany jest piosenkami Pati Sokół.

W multimedialnych częściach wystąpią m.in.: Magdalena Różczka, Łukasz Nowicki, a także Maciej Stuhr, Weronika Rosati i Tomasz Kot, którzy wystąpili gościnnie w wideoklipach Pati Sokół.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dużo drożej za śmieci

PiS apeluje do mieszkańców

Już dzisiaj teatr wyjdzie do ludzi!

Tłumy drugiego dnia MFTU

Szklane orzeźwienie

Teatry uliczne już za trzy tygodnie

Warsztaty muzyków  

Sudety w Gościńcu

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
709
Tak
22%
Nie
75%
Nie mam zdania
3%