MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

“Neverland”, czyli bezpłatny występ Pati Sokół w JCK

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 30 grudnia 2015, 8:10
Aktualizacja: 8:12
Autor: Manu
Fot. Archiwum Organizatora
15 stycznia (w piątek) o godz. 19.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury (przy ul. Bankowej 28/30) rozpocznie się seans muzyczny “Neverland” w wykonaniu Pati Sokół. Wstęp bezpłatny. Darmowe wejściówki dostępne są w kasie biletowej JCK.

“Neverland” to multimedialna opowieść o dojrzewaniu. Nowatorski w formie i treści spektakl porusza temat depresji. Jest to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej, niż łatwej i lekkiej rozrywki.

Nibylandia to miejsce, w którym wszystko jest możliwe i gdzie na wszystko jest zgoda. Nie tylko na radość i euforię, lecz także na depresję i zapaści emocjonalne. To bezpieczne miejsce, do którego wszystkich serdecznie zaprasza Pati Sokół.

“Neverland” jest historią życia bohaterki o imieniu Becky (w tej roli Pati Sokół), córki Sylvii Plath (Magdalena Różczka) i Witolda Gombrowicza (Łukasz Nowicki). Becky wyrusza w fascynującą i wzruszającą podróż po różnych etapach swojego życia, balansuje na granicy odmiennych nastrojów i emocji.

Scenariusz oparty na fragmentach dzieł Witolda Gombrowicza, Sylvii Plath i Jamesa Barriego, przeplatany jest piosenkami Pati Sokół.

W multimedialnych częściach wystąpią m.in.: Magdalena Różczka, Łukasz Nowicki, a także Maciej Stuhr, Weronika Rosati i Tomasz Kot, którzy wystąpili gościnnie w wideoklipach Pati Sokół.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Karpacz rezygnuje z fajerwerków

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

W Filharmonii dla Niepodległej

Muzem Karkonoskie: to warto zobaczyć!

W rocznicę urodzin Henryka Tomaszewskiego spotkanie w ODK

Ktoś zniszczył choinki

Pożądanie w cieniu pokrywki w „Muflonie”  

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
977
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%