MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Negocjacje trwają, czy będzie porozumienie?

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 7 czerwca 2019, 16:09
Autor: tvdami
Trwają negocjacje pomiędzy Karkonoskim Systemem Wodociągów i Kanalizacji a Zakładem Gospodarki Komunalnej w Karpaczu odnośnie umowy dotyczącej zrzutu ścieków z tej miejscowości do oczyszczalni w Mysłakowicach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
100%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Pogrzeb cietrzewia?

Czołowe zderzenie

Drugi konkurs na dyrektora SP 11

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Babinicz 7-06-2019 19:12
odcinać Karpacz !!! niech każda miejscowość funkcjonuje sama i sama sobie buduje i modernizuje oczyszczalnie a smród niech się rozkłada równomiernie a nie kumuluje w jednym miejscu.
~Michał O. 7-06-2019 19:16
O co tu k..wa chodzi??? Bez umownie leją ścieki i jeszcze nie płacą ??? Odcinać natychmiast !!! Arek G. nie daj się dymać !!!
~Grześ 7-06-2019 23:14
Odciąć Karpacz i to jeszcze przed sezonem. Niech piją smietankę którą sobie uważyli. Albo niech uczciwie płacą. Stawka dla karpacza oczywiście wyższa niż dla Mysłakowic (Karpacz nie jest członkiem KSWiK)więc nie powinien być uprzywilejowany.
~ 8-06-2019 7:21
To samo ze Szklarską Porębą
~Rico 8-06-2019 9:47
Hola ,hola Panowie , nie jestem z tych miejscowości ale chyba Mysłakowice korzystają i to bardzo z możliwości jakie daje bliskość Karpacza jako atrakcyjnej miejscowości turystycznej . Ilu więcej turystów i wczasowiczów z tego tytułu przyjeżdża do Mysłakowic, które stały się również bardziej atrakcyjne dzięki bliskości Karpacza? Trzeba się jakoś dogadać dla wspólnego interesu jak u południowych sąsiadw , Na shledanu ......
~ 8-06-2019 12:49
do 9:47 do Mysłakowic to się jezdziło do knajpy pod Kasztanami , ludzie mieli pracę a teraz zadupie a do tego Karpacz swoje gówna teraz do Mysłakowic
~Grześ 8-06-2019 22:18
do Roco Wyobraź sobie, że w Mysłakowicach są atrakcje dla których ludzie przyjeżdżają z całej Polski a nawet z dalszych kawałków świata. To była i ciągle jeszcze jest piękna miejscowość, co zostało onegdaj docenione przez króla Prus który właśnie tu ustalił swoja letnia rezydencję. Są zatem dla przyjezdnych do zobaczenia pozostałości królewskiego parku, kościół, domy tyrolskie (osiedli tu przybysze z doliny Ziller w Austrii) i pałac królewski. I to jest magnes dla turystów, a nie iluzoryczna bliskość Karpacza. Karpacz jeżeli coś przysyła to jedynie ścieki, a mieszkańcy tego kurortu podrzucają wieczorami lub wcześnie rano jadąc do Jeleniej Góry swoje śmieci komunalne do kubłów w Mysłakowicach( widziałem i wiem co piszę). Więc nie pisz bzdur człowieku, przyjedź powąchaj, pokąp się w rzece, a może nawet wypij z niej wodę. Wtedy pogadamy mądralo.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Parkingi: ważne plany

Centrum Dziedzictwa czeka na otwarcie

Zwycięzcy Ligi Robotów

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
973
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%