MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Nasze teatry – co jest grane?

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 6 lutego 2014, 8:11
Aktualizacja: 8:18
Autor: Org
Fot. Archiwum Teatru
Zespół Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze zaprasza jutro i w sobotę (7–8.02.) o godz. 19.00 na „Kolację dla głupca”, natomiast Zdrojowy Teatr Animacji proponuje w sobotę o godz. 19.00 „Historyczno–Turystyczną Szopkę Jeleniogórską. Odsłona druga” , a w niedzielę o godz. 16.00 przedstawienie „A–Ta–Ymm”, przeznaczone dla najmłodszych widzów.

„Kolacja dla głupca” to inteligentna komedia, satyra na francuską klasę średnią, z której przywarami autor rozprawia się bezlitośnie. Jej największe atuty, to nakreślone wyrazistą kreską sylwetki bohaterów, misterna intryga i dowcipne dialogi oraz wartka akcja z zaskakującymi pointami. Słowem – doskonała zabawa z odrobiną refleksji.

Natomiast fabułę „Szopki” stanowią legendy karkonoskie oraz nieznane szerszej publiczności zabawne fakty z historii naszego miasta. „Historyczno-Turystyczna Szopka Jeleniogórska (odsłona druga)” to satyryczno - muzyczny spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych.

„A-Ta-Ymm” to barwne widowisko, przeznaczone dla widzów do… trzech lat, czyli dla najów.

Na „Kolację dla głupca” mamy dla Czytelników po jednej podwójnej wejściówce, a na spektakle Teatru Animacji – po dwie podwójne wejściówki – do odbioru w teatrach na hasło: Jelonka.com, na godzinę przed przedstawieniami.

Ogłoszenia

Czytaj również

26. edycja "Prezentacji"

Festiwal z azaliami i rododendronami w tle  

Zaczytaj się z Jelonką.com

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~czarnaa 6-02-2014 10:47
a jeszcze mamy Teatr Nasz, Teatr Cinema, Teatr Maska..... gorsze????
~ 6-02-2014 14:17
teatry wyzej wymienione nie sa gorsze a napewno tansze poniewaz my podatnicy do nich nie doplacamy Kutowie,Szumscy na wlasne ryzyko podejmuja trud wyprodukowania dziela .My mieszkancy Jeleniej Gory turysci tylko z ich pracy korzystamy i na pewno scena teatralna naszego miasta dzieki ich obecnosci tylko zyskuje, dyrektorzy teatru miejskiego pojawjaja sie i znikaja czesto w nielasce.
~nnn 7-02-2014 0:41
aaa..... dziwisz się...??? Jak " przybłędy " przyjeżdżają w jednych obdartych gaciach do naszego Miasta bo nikt innych już nie chce ściągają sobie do tego rodzinki i znajomych bo trzeba się nachapać ...to nie dziwota ze odchodzą w niesławie.... tylko zapominacie ,że odchodzą z wypchanymi kieszeniami z naszych podatków czyli kasy na którą to my ciężko pracujemy a darmozjady korzystają ......

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Podgórna jest nadal zarośnięta

Są pieniądze na projekty dla Muzeum Zabawek

Mobilizacja przed II turą

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Soboty z artystami

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2224
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%