MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nastrojowy wieczór w „Światełku”

Wiadomości: Szklarska Poręba
Środa, 19 grudnia 2018, 11:18
Aktualizacja: Czwartek, 20 grudnia 2018, 7:22
Autor: Org
Fot. Użyczone/Organizator
W miniony piątek (14.12.) odbyło się dziewiąte Spotkanie Opłatkowe Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych "Światełko" w Szklarskiej Porębie Dolnej.

Tradycyjne, wigilijne potrawy, życzenia płynące z serca podczas łamania się opłatkiem, uśmiechy dzieci i dorosłych, wspólne śpiewanie kolęd i niezwykła, rodzinna atmosfera, towarzyszyły uczestnikom tego przedświątecznego wieczoru.

– Takie spotkanie odbywa się u nas po raz dziewiąty, a po raz drugi w nowo wyremontowanej siedzibie. Jest to niezwykła okazja, aby spędzić razem przedświąteczny wieczór, podsumować całoroczną pracę, porozmawiać, pośmiać się, podzielić się opłatkiem, wspólnie kolędować – mówi prezes stowarzyszenia Bożena Wiecha-Grzech.

Tegoroczne spotkanie miało wyjątkową oprawę, ponieważ stowarzyszeniu udało się pozyskać środki z Miasta Szklarska Poręba. Stowarzyszeniu pomogły również firmy: Jelenia Plast Sp. z o.o. i Mattel Poland Sp. z o.o. Dzięki temu m.in. mógł wystąpić zespół A.M.A. Trio, który zadbał o nastrojową oprawę muzyczną, a dzieci otrzymały przepiękne, świąteczne paczki.

– W ramach stałej oferty prowadzimy również dla dzieci bezpłatne warsztaty artystyczne, sportowe lub kulinarne, do uczestnictwa w których serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Ogłoszenia o naborze do udziału w realizowanych przedsięwzięciach dostępne są na stronie internetowej stowarzyszenia www.swiatelkodladzieci.pl – dodaje Bożena Wiecha-Grzech.

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Światełko” istnieje od dziewięciu lat, jest organizacją pozarządową, zrzeszającą rodziców dzieci z niepełnosprawnością, w tym szczególnie z autyzmem i zaburzeniami rozwoju.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Schronisko do remontu

Montują nowe "zebry"

Jest szansa na miliony

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Maryla 20-12-2018 5:42
Wpiszcie w GOOGLE --- Nowe obozy koncentracyjne na Kaukazie. Podawajcie dalej. To sie musi skonczyc.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Marzena Machałek o programie PiS

Dożynki gminne we Wleniu

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Cenny dar dla niedowidzących

Restauratorzy i konsumenci o jeleniogórskiej gastronomii

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
492
Tak
81%
Nie
15%
Nie mam zdania
4%