MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nastolatka uciekła i napędziła stracha

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 7 kwietnia 2008, 8:16
Aktualizacja: 8:36
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Ucieczkę z domu 13–letniej dziewczyny z Jeleniej Góry zgłosili w niedzielę wieczorem rodzice. W wzmożonych działaniach policjanci odnaleźli „zgubę” po kilku godzinach.

Dziewczyna wyszła z domu po południu, ale dopiero wieczorem zaniepokojeni przedłużającą się nieobecnością córki, rodzice zawiadomili stróżów prawa.

Policja – jak zawsze w takich przypadkach – podjęła błyskawiczną akcję poszukiwania zaginionej. Rozpoznano teren i miejsca, gdzie mogła ona przebywać. Policjanci pytali o 13-latkę jej kolegów i koleżanki. Sprawdzono także puby, hipermarkety i stacje benzynowe.

– Nastolatkę odnaleziono – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Napędziła stracha rodzicom i zaabsorbowała stróżów prawa, którzy przecież mogli być potrzebni przy innych, równie pilnych interwencjach.

Nie są znane przyczyny postępowania nieletniej. Po ucieczce z domu 13-latki z Kowar, której – przypomnijmy – przez całą noc z soboty na niedzielę szukało prawie 40 ratowników i policjantów – to drugi taki przypadek w ciągu zaledwie kilku godzin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Stop marginalizacji średnich miast

Znów odmierza czas

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~ALA 7-04-2008 8:24
no ale dlaczego uciekła z domu? tego to już nie napisaliście. to po co w ogóle piszecie takie artykuły jeśli nie znacie do końca sprawy? <br> <br> <i> proszę ją o to zapytać :-) </i>
~tom 7-04-2008 9:01
pewnie stary ją bił i dlatego uciekła
~^^ 7-04-2008 9:39
pewnie starzy ja lali kapciem.....
~. 7-04-2008 9:40
pewnie ma zle na chacie.;] biją ja czy co? zal..na jej miejscu tez bym uciekł!
~niunia - słoneczko kochane 7-04-2008 11:16
jakaś patologia i tyle.Z normalnych domów dzieci nie uciekają
~Sratatata 7-04-2008 11:43
~Pati 7-04-2008 14:59
dlaczego oceniacie rodziców i piszecie o sytuacji w domu, skoro nie znacie rodziny. Gdyby tam była jakaś patologia to rodzice raczej nie zgłosiliby sprawy tak szybko na policję. Nie od dziś wiadomo, że nastolatki w okresie dojrzewania mają różne głupie pomysły i nawet najmniejszy problem urasta dla nich do ogromnych rozmiarów. Zapomnieliście już sami jak byliście w tym wieku...
~mama 7-04-2008 17:15
zgadzam sie z tą opinią *pati*,może ma problemy w szkole? wiecie jaka jest młodzież nie mają wspólnego języka,nie można odrazu oceniac rodziców tak jak to pati napisała jeżeli by była patologia tak szybko by nie zadzwonili na policje,dla waszych wiadomosci dzieci z bogatych rodzin też uciekają ,bo rodzice nie mają czasu dla swoich pociech które własnie wchodzą w wiek dojrzewania ,rodzice tylko widzą pogon za kasą ,bo ciągle jej brakuje,ja tu nie pisze o wszystkich rodzicach,ja sama jestem mamą ale ja mam kontrole nad swoją córką która ma 12 lat i nie nażekam,ja dużo z córką rozmawiam,,a broń boże bić ,bo to pogarsza sytuacje,
~^^ 7-04-2008 17:37
Ale musiala w domu nie wytrzymywac skoro uciekla - wiec cos bylo nie tak , a pierwsze co przychodzi do glowy to rodzina patologiczna - moze rodzice nie mieli dla neij czasu ? a zadzwonili na policje... no bo co pomysla sasiedzi ...?
~mama 7-04-2008 18:14
fak w domu też są nieraz kłutnie między córką a mamą, nie zaprzecze,ale i w bogatych domach gdzie jest wszysto,i dziecko ma to co chce też są kłutnie ,a więc nie ma snsu rozdrapywać czyjes cztery sciany bo to tylko gdybanie najlepiej wie tamta rodzina,najlepiej jak każdy zajmie się swoimi sprawami,a spór między dzieckiem a rodzicami niech sobie sami rozwiązują my im w tym nie pomożemy pisząc i żeby cały swiat wiedział co i jak
~^^ 8-04-2008 7:48
bida na jamie lali ja laska.... moze miała zła sytuacje psychiczna... nie wiem :(
~brat 15-04-2008 10:16
pojechała sobie na koncert,

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto do Senatu?

Wybory: Zwycięstwo PiS

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Tłumy we dworze

Odnowią parking przy cmentarzu

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
618
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%