Nasi na mistrzostwach tanecznych

Wiadomości: Polska
Poniedziałek, 5 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 5 marca 2007, 14:23
W miniony weekend w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski PTT i FTS w tańcu towarzyskim Młodzieży i Amatorów - Latin i Juniorów I i II - Standard.

Wśród reprezentantów prawie 60 klubów z całego kraju znalazły się także pary z Jeleniej Góry. W kategorii Junior II para Krzysztof Szostek i Karolina Szybiak z klubu Cieślak Jelenia Góra w stawce czterdziestu ośmiu duetów zajęła trzynastą lokatę. W zmaganiach amatorów w tańcach latynoamerykańskich reprezentanci klubu Kurzak – Zamorski Jelenia Góra Damian Strączek i Patrycja Zbrzeźna uplasowali się na 29, zaś Andrzej Mącznik Anna Skibińska z Szoku Jelenia Góra na 33 pozycji. W kategorii Młodzież nasza najlepsza aktualnie para Wiktoria Wior, Jacek Jeschke z Szoku J. G., w gronie 73 startujących, była ósma (dwa tygodnie temu zostali Mistrzami Polski w dziesięciu tańcach).