MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nasi młodzi artyści zwycięzcami regionalnego przeglądu piosenki

Wiadomości: Region
Niedziela, 7 kwietnia 2013, 8:04
Aktualizacja: Poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 7:35
Autor: Mea
Fot. Archiwum POK
Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Piechowicach występujący pod nazwą „Kolorowe nutki” zajął pierwsze miejsce w XXIV Regionalnym Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Zgorzelcu.

– W kategorii: soliści wygrała również nasza uczennica Katarzyna Trojanowska, a wśród szkół ponadgimnazjalnych Natalia Lis, która reprezentowała Piechowicki Ośrodek Kultury – powiedział Wojciech Zarówny, nauczyciel z SP nr 1. Ex aequo z Natalią Lis pierwsze miejsce zajęła Anna Finczek z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze.

To jednak nie koniec muzycznych sukcesów młodych piechowiczan. Andżelika Soliło z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach zdobyła trzecie miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Doceniony został zespół wokalny z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Piechowicach, który zdobył drugie miejsce. Również uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze, pod opieką Jolanty Frąckiewicz, zdobył drugie miejsce.

Zespół „Kolorowe nutki” zachwycił choreografią, pomysłowością w doborze rekwizytów oraz świetnym przygotowaniem muzycznym. Zespoły i solistów reprezentujących Piechowice przygotował muzyk i nauczyciel Wojciech Zarówny. – Cieszę się z osiągnięć moich podopiecznych, bo zwycięstwo mobilizuje ich do dalszej pracy nad talentem wokalnym – podkreślał Wojciech Zarówny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Uciążliwe pogorzelisko

Zlot Klasyków w Kowarach  

Komisja Sportu o sprawozdaniu za 2018

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~nasty 7-04-2013 20:57
Gratuluję! :))
~ 7-04-2013 22:44
Gratulacje małe zuchy!!!
Piipi Jelonkowa 7-04-2013 23:34
~Kochani ! .. bądzcie dziecmi jak najdłużej ! .. gdyż ten wyśpiewany Wasz talent jest .. fajnie od serduszka cieplutki ! .. z Gratulacjami Wasza fanka
~Piech 8-04-2013 13:06
Byłem kilka razy na tych przeglądach piosenki. Fajna i dobrze zorganizowana impreza. Pamiętam jej początki w "Elektroniku" w Jeleniej Górze. Później przeniesiono ją do Zgorzelca. Dobrze, że jest taki p. Wojtek...
~Ja 9-04-2013 11:04
No Brawo! To znaczy, że Piechowice śpiewem i muzyką słyną!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Centrum w obiektywie

200 pieczątek w 24 godziny

Ekologiczna autobomba

Nadchodzą burze, może też mocno padać

Tłumy na spotkaniu z mistrzem satyry

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
864
Tak
54%
Nie
43%
Nie mam zdania
4%