MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

Nasi harcerze zagrają (jak zawsze) w orkiestrze serc

Wiadomości: Region
Czwartek, 9 stycznia 2014, 7:00
Aktualizacja: 7:01
Autor: Mea
Sztab z siedzibą w Komendzie Hufca ZHP zagra z WOŚ nie tylko w Jeleniej Górze, ale również w Karpaczu, Mysłakowicach i Janowicach Wielkich. Zaplanowano m.in. Bieg Serc, występy artystyczne, kiermasz ciast.

W Karpaczu na narciarskiej trasie biegowej odbędzie się już 11. stycznia Bieg Serc WOŚP. W tym roku z uwagi na brak śniegu bieg odbędzie się bez użycia nart. Zapisy przyjmowane będą od godz. 11:00, a bieg rozpocznie się godzinę później. Aby wziąć w nim udział należy opłacić symboliczne wpisowe, które zasili konto WOŚP. Dla uczestników przewidziane są dyplomy i puchary. Bieg wspierać będzie opieka medyczna ratowników GOPR.

Ponadto w dniu finału, w Gimnazjum Ratownictwa Górskiego przy ul. Łącznej w Karpaczu otwarta zostanie kawiarenka WOŚP, gdzie można będzie kupić pokonkursowe prace plastyczne, czy ciasto. Czas spędzony w kawiarence umilą występy artystyczne. Odbędzie się także koncert życzeń.

W mieście pod Śnieżką będzie można spotkać wolontariuszy w dość nietypowych strojach.

Z kolei mysłakowiczanie grać będą w Zespole Szkół w Mysłakowicach, gdzie zaplanowano również mnóstwo atrakcji m.in. kiermasz ciast organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich oraz kiermasz rękodzieła. W programie zaplanowano występy przedszkolaków i uczniów miejscowego gimnazjum.

W Janowicach Wielkich od godz. 14:00 będą konkursy dla dzieci i dorosłych, loterie, aukcje, również kawiarenka z domowymi wypiekami oraz wielka zabawa karnawałowa dla dzieci i młodzieży.

Na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze w godz. 13:00-16:00 odbędzie się festyn rodzinny, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Stanie tu miasteczko służb mundurowych. Dzięki "Drużynie Braci" odbędą się zajęcia ASG. Będzie można również pokierować dronem. Fani paintballu znajdą także rozrywkę dla siebie dzięki elementom LaserAreny. Ponadto zaplanowano gry i zabawy dla dzieci oraz całych rodzin i loterię fantową. Dzieci spotkają swoje ulubione postacie z bajek dzięki zaangażowaniu maskotek Vesny. O godzinie 16:00 rozpoczną się występy zespołów przeplatane aukcjami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Kazimierz 9-01-2014 8:56
A ja tam siedzę w domu i unikać będę, jak zarazy, nachalnych od Owsika. Dla mnie ta coroczna impreza to wskazywanie na KULT PIENIĄDZA. To cóż z tego, że służą one szczytnym celom. Diabeł też daje pieniądze tym, co zaprzedają duszę; i służą one nie jeden raz szczytnymcelom. I cóż z tego,skoro i tak na końcu trzeba słono zapłacić. Mamona to mamona i tzw. play.
~kiniaaa 9-01-2014 9:37
Super :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Doczekają się ronda

Poświęcili kapliczkę

Nie taka bestia straszna (recenzja)

Wraca pomysł łączenia muzeów

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
733
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%