MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Narybek futbolu dobrze sobie radzi

Wiadomości: Dolny Śląsk
Czwartek, 2 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:32
Autor: TEJO
Fot. KKS „Jelenia Góra”
Do udanych zaliczą jeleniogórscy młodzi piłkarze występy w dwóch rozegranych niedawno temu turniejach w piłce halowej. Młodzicy Karkonoskiego Klubu Sportowego „Jelenia Góra” zajęli drugie miejsce w Bolesławcu i nieźle radzili sobie w Dzierżoniowie.

W imprezie bolesławieckiej rozgrywanej o puchar przewodniczącego rady powiatowej OPZZ im. Józefa Wiadernego wystąpiło sześć drużyn. Jeleniogórzanie większość spotkań wygrali.

Ulegli dopiero w finale z zawodnikami Granicy Bogatynia (0:5) i zajęli drugie miejsce. Najlepszym bramkarzem zawodów okazał się Tomasz Schumann z KKS „Jelenia Góra”.

Z kolei w Dzierżoniowie trenowani przez Grzegorza Królikowskiego jeleniogórzanie zmierzyli się z jedenastoma drużynami w III Memoriale im. Sławomira Harafa. KKS-owi przyszło grać z silnymi przeciwnikami z Polski i Czech. Jako jedyni pokonali zwycięzcę memoriału drużynę Hradec Kralove. Bramkę zdobył Konrad Andrzejczak.

W pozostałych spotkaniach młodzi sportowcy ze stolicy Karkonoszy minimalnie przegrywali i ostatecznie zajęli 10 miejsce.

Drużyna wystąpiła w składzie: Tomasz Schumann, Radosław Galuba, Sebastian Kasperczyk, Kajetan Kąs, Marcin Popiołkowski, Maciej Sałaputa, Krzysztof Sypniewski, Oskar Świstek, Konrad Andrzejczak, Mateusz Woś oraz Adriana Wróbel.

Ogłoszenia

Czytaj również

Stop marginalizacji średnich miast

Porażka z Chrobrym

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Jeleniogórzanin 3-02-2006 13:24
brawo chłopaki!
~Liczyrzepa 3-02-2006 21:55
mam nadzieje ze prezes lizak sie do nich nie miesza

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Park już gotowy

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Licealiada piłkarzy

Wysoka skuteczność

Energetyczny prolog!

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
742
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%