MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Narodowy Dzień Sportu 2016

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 20 września 2016, 20:29
Aktualizacja: 20:31
Autor: red.
Fot. użyczone
Fundacja Zwalcz Nudę oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki zapraszają na czwartą odsłonę ogólnopolskiej inicjatywy. Narodowy Dzień Sportu 2016 to tysiące bezpłatnych treningów na terenie całej Polski, dostępnych dla wszystkich chętnych.

- Narodowy Dzień Sportu dedykowany jest dla każdego. Jeżeli rozpoczynasz przygodę ze sportem – udział w NDS pomoże Ci znaleźć odpowiednią dyscyplinę. Jeżeli uprawiasz sport rekreacyjnie - podpowiemy Ci jak poprawiać wyniki i rozwijać umiejętności, a także jak zachować bezpieczeństwo i prawidłowo się odżywiać - mówi Krystyna Radkowska, prezes Fundacji Zwalcz Nudę.

W projekt angażują się polskie gwiazdy sportu, które oprócz pełnienia roli honorowych Ambasadorów tegorocznej edycji, wezmą udział w spotkaniach z fanami i poprowadzą treningi. W tym roku organizatorów wspierają między innymi: Andrzej Supron (polski zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy) i Kajetan Broniewski (polski wioślarz, trzykrotny olimpijczyk, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie '92).

W tym roku po raz kolejny do imprezy dołączyła Jelenia Góra W ramach IV Narodowego Dnia Sportu swoje drzwi, dla wszystkich chętnych, nieodpłatnie otworzy kilka obiektów. Swoich sił będzie można spróbować w takich dyscyplinach, jak tenis, boks, fitness (również dla kobiet w ciąży), sztuki walki, wspinaczka, akrobatyka sportowa, squash, piłka ręczna, nożna i inne!

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny - obowiązuje jedynie rejestracja na stronie www.zapisynds.pl.

Więcej informacji na temat Narodowego Dnia Sportu w Jeleniej Górze znajduje się w zakładce "Inne miasta" na www.narodowydziensportu.pl.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Licealiada królowej sportu

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Szachowy turniej Jelonka Open

Stop marginalizacji średnich miast

Trzy medale w Oleśnicy

Energetyczny prolog!

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

IV Mistrzostwa Czerwonego Pantofla – Downhill Derby  

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
736
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%