MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Narkotykowy futbolista

Wiadomości: Dolny Śląsk
Środa, 20 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 17 stycznia 2006, 9:54
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
Andrzej J. od wielu miesięcy był podejrzewany o handel narkotykami, dlatego bacznie obserwowali go funkcjonariusze z biura spraw wewnętrznych Łużyckiego Oddziału Spraw Wewnętrznych. Kiedy w Zgorzelcu wysiadał z kursowego autobusu PKS-u, nie dał się zatrzymać. Próbował uciekać, ale po pościgu został zatrzymany do przesłuchania.

U Andrzeja J. znaleziono prawie trzy tysiące sztuk tabletek ekstazy o rynkowej wartości ponad 30 tysięcy złotych. Za jedną sztukę w dyskotekach u dealera trzeba zapłacić po 10-12 złotych. Kolega piłkarza, mieszkaniec Konina, miał przy sobie amfetaminę i haszysz.

Andrzeja najpierw przesłuchali „swoi” pogranicznicy z Lubania. Obu handlarzy przekazano policjantom z Centralnego Biura Śledczego. Tymczasowe aresztowanie potrwa trzy miesiące. Sprawę prowadzi prokuratura w Opolu. Istnieje podejrzenie, że futbolista nie tylko handlował narkotykami, ale również współdziałał z grupą przestępczą.
Chodzi o przerzut dużej ilości „prochów” do naszego kraju z krajów Europy zachodniej. Andrzej J. wielokrotnie pełnił służbę na przejściu granicznym w Zgorzelcu. Sprawa jest rozwojowa.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Procesja na Zabobrzu

Za co turyści kochają nasz region?  

Uroczyście w „Śniadeckim”

Boże Ciało 2019

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Akcja ratownicza na Przełęczy Karkonoskiej

Granat przy śmietniku

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1360
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%