MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 27 maja
im. Jana, Juliusza

Naprawy przy Złotniczej

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 13 września 2019, 11:11
Aktualizacja: 11:36
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Na terenie stadionu przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze trwają prace mające na celu naprawę pompy ciepła. W okolicy trybuny udrożniona będzie też kanalizacja, bowiem od lat po opadach deszczu tworzy się "bajoro".
Jest prowadzona naprawa pompy ciepła, która nie wiemy dlaczego uległa uszkodzeniu. Prawdopodobnie problem był od nowości, a dopiero teraz zostało to zweryfikowane - powiedział Miłosz Sajnog, wiceprezes Term Cieplickich, które są zarządcą stadionu. - W mojej ocenie powinno to być uznane jako naprawa gwarancyjna, ale toczy się dyskusja na temat części robót na trybunie, więc chyba będziemy występować o uznanie tego w ramach gwarancji, ale nie wiem jak się na to będzie zapatrywał wykonawca - dodał M. Sajnog.
Na pewno potrwa to jeszcze tydzień - deklaruje wiceprezes Term Cieplickich.

Na terenie stadionu trwa też udrażnianie kanalizacji deszczowej.

Zakończył się II etap przebudowy stadionu. Wiemy, że nie będzie już ciężkiego sprzętu, więc możemy zacząć porządkować, czyścic sieci kanalizacyjne, bo dopiero teraz jest sens to robić - dodał M. Sajnog.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
10
91%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Tenisowe sparingi przy Sudeckiej

Przetarg na drogę pieszo–rowerową

Pociągiem do Karpacza, ale także do Legnicy?

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~wer 13-09-2019 12:01
Osiedle apartamentowców by na tej działce taniej postawił. Niezawodnych apartamentowców pod klucz... Ale tu i tal jest nieźle. Na lubańskiej po improwizacjach wodyńskiego to się bedzie działo!
~kto 13-09-2019 21:48
Teraz w trakcie rozgrywek piłkarskich?Banda ,,, w tych strasznych Termach bierze siano za bzdurne decyzje.Chyba będę głosował,choć ze wstrętem na PiS,może oni zrobią porządek.Panie Mróz /start.
~widz 13-09-2019 22:18
kolejny etap poprawiania fuszerki za 16 mln zł
~soclib 14-09-2019 3:07
Jak zwykle kłamie. Nie zna się chłopina to mu wciskają kit.
~z centrum 15-09-2019 13:57
Ten stadion kosztował Nas ponad 16-cie milionów złotych, to skandal że ktoś nie potrafił w odpowiedni sposób przeprowadzić odbiór techniczny tego obiektu.Proszę popatrzeć np. jak wygląda stadion Kotwicy Kołobrzeg.Już dziś wiem że po przeprowadzeniu tego remontu zapłacimy za to z kasy miasta , a obraz po tym będzie wyglądał jak ulica Wojska Polskiego dzisiaj.Pozdrawiam wszystkich kibiców piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Arboretum zaprasza

Posypały się mandaty – słusznie?

Urząd Marszałkowski przejmuje linię kolejową do Świeradowa Zdroju

Podwójna moc z Pilchowic

Nowe Kamienne Schodki

Sonda

Otwarcie szkół dla najmłodszych uczniów nie oznacza normalnej nauki, tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Czy to ma sens?

Oddanych
głosów
555
Tak
27%
Nie
68%
Nie wiem
5%