MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Napadli i okradli sklep w samym centrum miasta

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 15 marca 2012, 12:43
Aktualizacja: 16:39
Autor: Angela
Fot. Petr
Dwóch nieznanych sprawców wtargnęło do sklepu sportowego w centrum miasta, pobiło obsługę i klienta, a następnie okradło placówkę na około sześć tysięcy złotych. Właściciel za pomoc w ich ustaleniu i zatrzymaniu wyznaczył nagrodę o wartości 1 tys. zł. Bandytów szuka policja

Do napadu sklep, mieszczący się na Placu Ratuszowym 38/ 1 w Jeleniej Górze doszło w miniony poniedziałek około godz. 17.00.

- Wtedy wtargnęło tu dwóch zamaskowanych złodziei, którzy od razu po wejściu przystąpili do ataku. Pięścią uderzyli w twarz naszego sprzedawcę oraz klienta, który był w sklepie, wepchnęli ich za ladę. Jeden ze złodziei pilnował ich, a drugi pakował do torby towar, to co wpadło mu w ręce, po czym uciekli. Wszystko trwało około 1,5 minuty. Nasz sklep jest teraz zabezpieczony jak bank, ma zamontowane systemy antywłamaniowe i napadowe. Jesteśmy już przygotowani na takie sytuacje – mówi właściciel sklepu.

Sprawcy mieli na sobie sportowe ubrania, czapki bejsbolówki i chustki na twarzach, a także kurtki w kolorze czarnym i kości słoniowej. Policja zabezpieczyła nagrania z monitoringów, przesłuchano świadków. Właściciel sklepu wyznaczył też nagrodę rzeczową o wartości 1 tys. zł za pomoc z zatrzymaniu przestępców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dworzec tymczasowy w Szklarskiej Porębie

Utrudnienia przy Drodze Sudeckiej

Aktywny Dolny Śląsk

Jeleniogórska PO wspiera Siemoniaka

Większość za zmianą

Piękne widoki już wkrótce

Nowy wóz dla OSP

Zbiórka elektrośmieci

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
743
Tak
19%
Nie
77%
Nie wiem
5%