MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Najpiękniejsze miejsca na ślubny plener

Wiadomości: Region
Środa, 30 sierpnia 2017, 7:44
Aktualizacja: Czwartek, 31 sierpnia 2017, 7:04
Autor: Joanna
Fot. Joanna
Sezon weselny nadal trwa. My sprawdziliśmy, które miejsca naszego regionu są najczęściej wybierane przez młode pary. Od dawna młodzi małżonkowie decydują się na sesje plenerowe, które są naturalne i stwarzają nieograniczone możliwości. Dodatkowo w naszej okolicy znajduje się wiele pięknych i romantycznych miejsc.

Sesje ślubne to niezwykła pamiątka. Można wykonać ją na wiele sposobów, podkreślając nasze zainteresowania lub nasz charakter. Dolina Pałaców i Ogrodów to duży wybór pięknych zakątków, w których można uwiecznić najważniejszy dzień w życiu. Ale oprócz pałaców i parków pary chętnie stawiają na naturalność, wykonując sesje w lesie lub, co jest dość modne w ostatnim czasie, na łąkach mając w tle wielkie bele słomy.

Z bardziej rozróżnianych okolicznych miejsc młodzi chętnie wybierają jako plener ślubny dziki wodospad w Karpaczu. Sesja tam wymaga przygotowania, ale warto. Jest to piękna okolica, otoczona bujną zielenią latem i białym puchem w czasie zimy. Wodospad znajduje się powyżej hotelu „Biały Jar”.

Do rzadkości należą sesje ślubne na Śnieżce, choć znalazło się kilka par, które na nie się zdecydowały. Jednak należy pamiętać, że taka sesja wymaga poświęcenia większej ilości czasu oraz odpowiedniego w góry ubioru.

Chętnie wybieranym przez młodych miejscem do zdjęć jest Perła Zachodu w Siedlęcinie. Tu w jednym miejscu mamy panoramę Jeziora Modrego, wieżę, most i bujny, zielony las. Okolica niezaprzeczalnie jest malownicza. Jednak do najpopularniejszych plenerów ślubnych należą parki: w Cieplicach (Zdrojowy i Norweski), w Wojanowie przy Pałacu oraz w Bukowcu. W Parku Zdrojowym, który jest zaprojektowany według założeń stylu angielskiego stworzony jest niezwykły klimat, który odpowiada nowożeńcom. Ładnie utrzymana zieleń, ławeczki, fontanny oraz wąskie ścieżki budują odpowiedni nastrój. Tuż obok, w Parku Norweskim najważniejszymi punktami są staw i mostek.

Teren Pałacu Wojanów jest równie atrakcyjny dla tego typu sesji zdjęciowych. Zadbany park oraz pięknie odrestaurowany obiekt pałacowy to bajkowy dodatek do zdjęć. Ostatnim, z najczęściej wybieranych miejsc, jest park w Bukowcu. Świątynia grecka, tuż obok skałki, pergola czy stara wieża widokowa to bardzo romantyczna okolica. Dolina Pałaców i Ogrodów to kilkadziesiąt niezwykłych zabytków. Jest tu również wiele urokliwych krajobrazów doskonałych na sesje ślubne. Możliwości jest wiele a wszystko zależy od naszej pomysłowości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Podgórna zarośnięta!

Krakowska w budowie

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~uzi 30-08-2017 8:13
Widać, że nie ma już o czym pisać...
~Kom 30-08-2017 8:47
Omineliście nokpiękniejsze ........ Górę szybowcową.
~bolo 30-08-2017 9:00
Ciekawe co stoi na przeszkodzie , żeby piękne zdjęcia opisać choćbyjednym słowem ???
~statystyka 30-08-2017 10:53
Nawet najpiękniejszy plener nie pomoże jak baba jest brzydka a pamiętajcie że tych ładnych to zaledwie 5-10% populacji kobiet,reszta to pasztety i babochłopy.
~pikno nasze 30-08-2017 14:31
Ludzie chyba nie znacie Kotliny Jeleniogórskiej! Patrzcie jaki kit wam wstawiają! Tu wszędzie jest pięknie za wyjątkiem niektórych miejsc.
Patrycja Baszczuk 30-08-2017 22:12
Jola Slomian
~cgh 30-08-2017 23:09
Łysa Góra tez piekne miejsce super widoki ....
~Gość 30-08-2017 23:38
Pięknie też jest nad zalewem w Sosnówce.Przepiekne widoki gór i ta cudowna woda
~ 30-08-2017 23:44
Uwielbiam zdjęcia ślubne. Kicz i tandeta. Dziwne pozy w kilkudziesięciu kombinacjach. Prawda jest taka : Kto to później ogląda ? nie ważne co jest w tle.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Skatepark za frekwencję?

Są nowe defibrylatory w Jeleniej Górze  

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Tak nie wolno parkować!

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
179
Tak
45%
Nie
40%
Nie wiem
15%