MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Najlepszy w trzech gwiazdkach

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 20 grudnia 2007, 9:28
Aktualizacja: 9:29
Autor: AGA
Fot. Organizator
Ogólnopolski sukces jeleniogórskiego hotelu Mercure, który uznano za wzorcowy w swojej kategorii. Laury świętowano na gali i uroczystym bankiecie okraszonym występem kabaretu Paka.

– Hotel Mercure Jelenia Góra został uznany za najlepszy w kategorii hoteli trzygwiazdkowych, a dyrektor Zdzisław Ziomek dostał tytuł menagera roku w VII edycji konkursu "PO PROSTU NAJLEPSZY" organiowanego przez wydawnictwo "Doradca Hotelarza" – poinformował Krzysztof Kruk z hotelowego marketingu.

Mercure z tego powodu gościł wszystkich laureatów z całej Polski. Był jedynym hotelem ORBIS–u wśród najlepszych w konkursie. Wszyscy dostali pamiątkowe statuetki, a później mogli docenić kunszt kucharski szefa kuchni Dariusza Wyborskiego, który przyrządził bankiet. Był też występ popularnego kabaretu Paka.

Hotel Mercure Jelenia Góra działa już od niemal 18 lat. Zbudowali go Austriacy na placu, na którym niegdyś odbywały się defilady pierwszomajowe oraz manifestacje. Był wtedy najnowocześniejszym hotelem w stolicy Karkonoszy i mimo upływu lat – wciąż takim pozostaje. Od początku placówką kieruje Zdzisław Ziomek. W hotelowych pokojach nocowało wielu sławnych gości.

Ogłoszenia

Czytaj również

„Dzień otwary” na sportowo  

Świętowali nasi strażacy

Trudno tak żyć!

Komentarze (12) Dodaj komentarz

piipi 20-12-2007 10:33
...hotelowa gwiazdki swieca i jest super!, obsluga super mila,"jedzonko" wysmienite,a "ciacha" u Was,och polecam!.Mam do Was mila obslugo tego hotelu pytanie: - Dlaczego nie macie aktualnej prasy zagranicznej?,tzn.dzisiaj mamy 20.12.07,czy otrzymam(kupie) w Waszej recepcji np.Süddeutsche Zeitung? .Moze byc inna gazeta zagraniczna, ale prosze z dzisiejsza data!
~KRAJAN 20-12-2007 11:42
FAJNIE FAJNIE ALE TEN HOTEL KIEDYS BYL CZTEROGWIAZDKOWY (!)
~Taki super? 20-12-2007 12:28
W takim razie czy przyznający nagrodę byli w " kompleksie odnowy biologicznej" tzn w starej obskurnej saunie i czy korzystli niezapowiedziani z hotelowej gastronimii? A może rozmawiali w ktoryms z języków obcych z managerem roku?
~_rymcycymcy____ 20-12-2007 13:36
A obślizgły basen badali ...ha ? :) Jakby obciąć jeszcze ze dwie gwazdki, to w kategorii jednogwiadkowców byliby mega de best :)
~-Anna 20-12-2007 13:39
do Taki super? . Ja uważam ,że jesteś bardo złośliwy . Ja często korzystam z gościny hotelu i uważam ,że hotel jest ok,obsługa też,jadłam tam wiele razy i bardzo mi smakowało ,kelnerzy też ok i w mówią w innych językach. Uczestnicy wycieczek,którzy korzystają z hotelu zawsze są zadowoleni ,a przeważnie są to Niemcy.Gratuluję trzymajcie tak dalej!!!!
zloty666 20-12-2007 15:21
musieli mu zabrać jedną gwiazdkę, żeby był najlepszy z najlepszych w *** :(
~gość portalu 20-12-2007 20:43
Tak słuchajcie tam radzę nie jeść żadnego jedzenia, niby taki hotel a wszystko prawie z mrożonek, smak dobry ale jakoś hehe. Co do pana Dariusza Wyborskiego, niby taki dobry szef kuchni, a tak na prawdę to nie on robił bankiet tylko najwięcej robili pracownicy i uczniowie:) Twierdzę to ponieważ mam doświadczenie z tam tąd:))
Riposta 20-12-2007 20:48
Brawo Zdzisław & Załoga!!! Sukces jak najbardziej zasłużony :))))))
~Emeryt 20-12-2007 22:34
Różnie tam było z tymi kelnerami kiedyś, co chcieli bez pensji pracować byle ich nie wywalać za zjedzone frytki - może coś się zmieniło... mam nadzieję, ale fakt jest taki, że to jedyny hotel no może z dwóch, do którego jeszcze Niemiec przyjedzie i dutki zostawi jakieś w mieście może. Trochę parking niewesoły tylko... autko szybko może wyparować.
piipi 20-12-2007 23:55
....Emeryt, co jest z tym "wyparowaniem"...., bo ja mam tam miejsce od stycznia "zaklepane".Moja "bryka"duza , a na parking k/Mlynowki jakos nie moze wejsc...Moze to te "zapachy" od rzeczki...,a moze ta cena? .Z tym "wyparowaniem" to dziwna sprawa,a moze to tajemnicze lasso,chyba wiesz?...
~zed 22-12-2007 23:47
zdegradować bornit do **!!! dlaczego nadal ma ****, chociaż dach przecieka; tak na marginesie do "doświadczonego" gościa portalu: "z tam tąd" 3 błędy w jednym wyrazie; GRATULUJEMY!!! poprawnie: stamtąd
~ 31-12-2007 8:41
Zed ty chyba nie wiesz co tam się dzieje, nie pracowałeś tam to nie wiesz:))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Próbują rozwiązać problem ze ściekami  

Ćwiczenia na lotnisku

Areszt za przemyt marihuany i kokainy

Konferencja PiS: Wybory i lokalne połączenia

Rajd zdewastował las?

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
374
Tak
34%
Nie
60%
Nie mam zdania
6%