MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Najlepsi zawodnicy XIV Ogólnopolskiego Biegu Niepodległości

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 18 listopada 2012, 12:32
Aktualizacja: 12:34
Autor: MDvR
W minioną niedzielę 11 listopada przy słonecznej pogodzie, na trasie prowadzącej terenami wokół Osiedla Orle w Cieplicach ze startem i metą przy Klubie “ORLIK”, odbył się XIV Ogólnopolski Bieg Niepodległości.

Biegi dzieci

Dystans 350 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Weronika Drzymała - UKS “KROKUS” Piechowice
2.Julia Szczybora - UKS “KROKUS” Piechowic
3.Zuzanna Wesołowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Julia Wekłyk - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Klaudia Traczyk - UKN 15 Jelenia Góra
6.Agata Jabkowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7.Anna Klatka - Lubań Śl.

Klasyfikacja chłopców
1. Jan Reizer - MKS “KARKONOSZE Sporty Zimowe” Jelenia Góra
2. Jakub Łoboda - Jelenia Góra
3 Wiktor Rączkiewicz - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Mateusz Berej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5. Maciej Zwół - Szklarska Poręba
6 Ksawier Potaczek - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7. Kajetan Dusznik - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
8. Wiktor Pietrzak - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Dystans 700 m

Klasyfikacja dziewcząt
1. Natalia Hutnik - “ORLE” Jelenia Góra
2. Weronika Soprych - MKS “KARKONOSZE Sporty Zimowe” Jelenia Góra
3 Dominika Kulczewska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Sandra Berej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5. Klaudia Dusznik - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6. Nikola Garlińska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7. Kamila Jaskot - Jelenia Góra

Klasyfikacja chłopców
1. Klaudiusz Bukraba - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2. Marcin Zwół - Szklarska Poręba
3. Dominik Garliński - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Dawid Rzepka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5. Tomasz Napora - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6. Paweł Starczyk - MKS “PAULINUM” Jelenia Góra

Dystans 900 m

Klasyfikacja chłopców
1. Ksawery Szymański - MKS “PAULINUM” Jelenia Góra
2. Łukasz Klatka - Lubań Sl.

Bieg główny – dystans 10 000 m

Klasyfikacja ogólna kobiet
1.Anna Drobna - 44'19 K35 – 1 - “Paulium” Jelenie Góra
2.Dominika Jarosz - 44'55 K16 - 1 - ORLE Jelenia Góra
3.Anna Sentyrz - 46'30 K16 - 2 - SMS Karpacz
4.Karolina Woźniewska - 47'50 K16 – 3 - SMS Karpacz
5.Ewa Hofman - 48'51 K35 – 2 - Jelenia Góra
6.Karolina Dul - 49'03 K16 – 4 - Jelenia Góra
7.Anna Świerk - 50'22 K16 – 5 - Janowice Wielkie
8.Joanna Pawlukiewicz - 57'14 K16 – 6 - Jelenia Góra
9.Agnieszka Mazurek - 1“04'28 K16 - 7 - Jelenia Góra
10.Genowefa Nowakowska - 1”04'54 K59 - 1 - Jelenia Góra
11.Monika Muzyka - 1”05'48 K16 - 8 - Jelenia Góra
12.Marta Kowiel - 1”11'28 K16 - 9 - Jelenia Góra

Klasyfikacja K 16-34 kobiet
1.Dominika Jarosz - 44'55 K16 - 1 - ORLE Jelenia Góra
2.Anna Sentyrz - 46'30 K16 - 2 - SMS Karpacz
3.Karolina Woźniewska - 47'50 K16 – 3 - SMS Karpacz
4.Karolina Dul - 49'03 K16 – 4 - Jelenia Góra
5.Anna Świerk - 50'22 K16 – 5 - Janowice Wielkie
6.Joanna Pawlukiewicz - 57'14 K16 – 6 - Jelenia Góra
7.Agnieszka Mazurek - 1“04'28 K16 - 7 - Jelenia Góra
8.Monika Muzyka - 1”05'48 K16 - 8 - Jelenia Góra
9.Marta Kowiel - 1”11'28 K16 - 9 - Jelenia Góra

Klasyfikacja K35-58 kobiet
1.Anna Drobna - 44'19 K35 – 1 - “Paulium” Jelenia Góra
2.Ewa Hofman - 48'51 K35 – 2 - Jelenia Góra

Klasyfikacja K59 – kobiet
1.Genowefa Nowakowska - 1”04'54 K59 - 1 - Jelenia Góra

Klasyfikacja ogólna mężczyzn
1.Piotr Holly - 36'16 M16 – 1 - Wałbrzych
2.Łukasz Kondratowicz - 36'27 M30 - 1 - Kamienna Góra
3.Tokarczyk Mariusz - 36'41 M30 – 2 - Legnica
4.Waldemar Witulski - 37'01 M50 – 1 - Sosnówka
5.Artur Gawroński - 37'08 M40 - 1 - Kamienna Góra
6.Jakub Kulesza - 37'22 M30 – 3 - Jelenia Góra
7.Tomasz Bieniek - 37'38 M40 – 2 - Marciszów
8.Tomasz Kwiatkowski - 38'05 M16 – 2 - Jelenia Góra
9.Jolibski Jacek - 38'21 M16 – 3 - Jelenia Góra
10.Kornel Szymański - 38'23 M16 – 4 - Jeżów Sudecki
11.Lucerski Maciej - 38'27 M16 – 5 - Jelenia Góra
12.Stanisław Zawół - 38'31 M40 – 3 - Szklarska Poręba
13.Jakub Mroziński - 38'44 M30 – 4 - Jelenia Góra
14.Tadeusz Sitek - 39'36 M50 – 2 - Marciszów
15.Bartosz Hofman - 40'17 M30 – 5 - Jelenia Góra
16.Tomasz Chudzikiewicz - 40'26 M30 – 6 - Wojcieszów
17.Mariusz Moczarski - 41'07 M40 – 4 - Jelenia Góra
18.Tomasz Pięta - 42'43 M30 – 7 - Mirsk
19.Paweł Wicher - 43'15 M40 – 5 - Piechowice
20.Jacek Szymański - 43'30 M40 – 6 - Jeżów Sudecki
21.Kamil Hryńko - 43'53 M30 – 8 - Lubin
22.Andrzej Klatka - 44'06 M40 – 7 - Lubań Słąski
23.Zbigniew Kogut - 44'55 M60 – 1 - Jelenia Góra
24.Mieczysław Sala - 48'35 M50 – 3 - Jelenia Góra
25.Jan Kruszewski - 50'08 M60 – 2 - Świerzawa
26.Leszek Dacewicz - 50'32 M70 – 1 - Jelenia Góra
27.Marek Łęczycki - 50'51 M50 – 4 - Jelenia Góra
28.Czesław Tarłowski - 54'35 M70 – 2 - Jelenia Góra
29.Janusz Majer - 56'09 M50 – 5 - Jelenia Góra
30.Ryszard Nowakowski - 1”02'49 M60 – 3 - Jelenia Góra
- Adrian Gromyko krecz M16 - Jelenia Góra
- Amadeusz Stankiewicz krecz M16 - Jelenia Góra

Klasyfikacja M16- 29 mężczyzn
1.Piotr Holly - 36'16 M16 – 1 - Wałbrzych
2.Tomasz Kwiatkowski - 38'05 M16 – 2 - Jelenia Góra
3.Jolibski Jacek - 38'21 M16 – 3 - Jelenia Góra
4.Kornel Szymański - 38'23 M16 – 4 - Jeżów Sudecki
5.Lucerski Maciej - 38'27 M16 – 5 - Jelenia Góra
-Adrian Gromyko krecz M16 - Jelenia Góra
-.Amadeusz Stankiewicz krecz M16 - Jelenia Góra

Klasyfikacja M30- 39 mężczyzn
1.Łukasz Kondratowicz - 36'27 M30 - 1 - Kamienna Góra
2.Tokarczyk Mariusz - 36'41 M30 – 2 - Legnica
3.Jakub Kulesza - 37'22 M30 – 3 - Jelenia Góra
4.Jakub Mroziński - 38'44 M30 – 4 - Jelenia Góra
5.Bartosz Hofman - 40'17 M30 – 5 - Jelenia Góra
6.Tomasz Chudzikiewicz - 40'26 M30 – 6 - Wojcieszów
7.Tomasz Pięta - 42'43 M30 – 7 - Mirsk
8.Kamil Hryńko - 43'53 M30 – 8 - Lubin

Klasyfikacja M40- 49 mężczyzn
1.Artur Gawroński - 37'08 M40 - 1 - Kamienna Góra
2.Tomasz Bieniek - 37'38 M40 – 2 - Marciszów
3.Stanisław Zawół - 38'31 M40 – 3 - Szklarska Poręba
4.Mariusz Moczarski - 41'07 M40 – 4 - Jelenia Góra
5.Paweł Wicher - 43'15 M40 – 5 - Piechowice
6.Jacek Szymański - 43'30 M40 – 6 - Jeżów Sudecki
7.Andrzej Klatka - 44'06 M40 – 7 - Lubań Słąski

Klasyfikacja M50- 59 mężczyzn
1.Waldemar Witulski - 37'01 M50 – 1 - Sosnówka
2.Tadeusz Sitek - 39'36 M50 – 2 - Marciszów
3.Mieczysław Sala - 48'35 M50 – 3 - Jelenia Góra
4.Marek Łęczycki - 50'51 M50 – 4 - Jelenia Góra
5.Janusz Majer - 56'09 M50 – 5 - Jelenia Góra

Klasyfikacja M60- 69 mężczyzn
1.Zbigniew Kogut - 44'55 M60 – 1 - Jelenia Góra. -
2.Jan Kruszewski - 50'08 M60 – 2 - Świerzawa
3.Ryszard Nowakowski - 1”02'49 M60 – 3 - Jelenia Góra

Klasyfikacja M70- mężczyzn
1.Leszek Dacewicz - 50'32 M70 – 1 - Jelenia Góra
2.Czesław Tarłowski - 54'35 M70 – 2 - Jelenia Góra

Sponsorzy biegu:
-Prezydent Miasta Jeleniej Góry
-Spółdzielnia Mieszkaniowa “OSTOJA” w Jeleniej Górze
-Okręgowe TKKF “Karkonosze” w Jeleniej Górze
-Sponsorzy prywatni

Organizator biegu
-Ognisko TKKF “ORLE” Cieplice

Nagrodami specjalnymi, wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy Cyklu “JELENIA GÓRA -BIEGA 2012”.

W klasyfikacji dzieci puchary otrzymali:

- kategoria A: dziewczynek Julia Wekłyk z SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
: chłopców Ksawier Potaczek z SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

- kategoria B: dziewczynek Natalia Hutnik z “ORLE” Jelenia Góra
: chłopców Klaudiusz Bukraba z SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

W klasyfikacji kobiet nagrodę otrzymała Dominika Jarosz a w klasyfikacji mężczyzn
Łukasz Kondratowicz

Ogłoszenia

Czytaj również

1000 zgłoszeń w 10 dni

Protest pod sądem

Hania powtórzyła sukces

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~km 19-11-2012 15:48
Gratulacje dla Dominiczki ;-) naszej osiedlowej mistrzyni!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szachowy Turniej Owocowy

Karkonoszman 2019

Lista Lewicy do Sejmu

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Zwycięzcy turnieju tenisowego

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
219
Tak
80%
Nie
17%
Nie mam zdania
3%