MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Najazd Świętych Mikołajów i Giełda w Kowarach

Wiadomości: Kowary
Piątek, 13 grudnia 2013, 9:33
Aktualizacja: 10:07
Autor: Org
Fot. Org
Już jutro (14.12.) o godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Kowarach odbędzie się Przedświąteczna Giełda Rozmaitości, która potrwa do godz.14.00. Natomiast w sobotę (15.12.) o godz. 15.00 nastąpi tradycyjny Najazd Świętych Mikołajów na Kowary. Impreza odbędzie się na scenie przy ul. Jagiellończyka i potrwa do wieczora. Wstęp jest wolny.

- Sprzedajemy, kupujemy, wymieniamy! Wszystkich mocno zapraszamy! – tym hasłem organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do sprzedaży zbędnych rzeczy, które innym mogą się przydać. Wystarczy zarezerwować stoisko handlowe pod numerem telefonu 75 718 25 77 w MOK-u, które są nieodpłatne. Każdy może też przyjść obejrzeć oraz zakupić prezentowane różności. Imprezie towarzyszyć będą wyścigi modeli samochodów po specjalnym torze wyścigowym.

Z kolei dzień później odbędzie się Najazd Świętych Mikołajów na Kowary, podczas którego zaplanowano występy artystyczne przedszkolaków, uczniów podstawówek oraz gimnazjum. O 16.30 do Kowar przyjedzie Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Zaplanowano przedstawienie „Królowa Śniegu” oraz pokaz sztucznych ogni. Obok będzie prowadzony świąteczny kiermasz.

Dla najmłodszych uczestników zaplanowano wiele atrakcji m.in. zostanie rozdanych ok. 600 czapek Mikołaja z drobnymi upominkami, odbędą się konkursy i zabawy prowadzone przez Mikołaja oraz z chustą i tunelem animacyjnym, puszczanie baniek mydlanych, rzucanie śnieżkami z gazety, malowanie twarzy, baloniki.

Organizatorami najazdu są: Stowarzyszenie „Eurojedynka”, SP nr 1 w Kowarach, Rada Rodziców przy tej szkole, Gmina Miejska Kowary oraz Miejski Ośrodek Kultury w Kowarach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Akcja w Górach Izerskich

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~rr 13-12-2013 17:03
piętnasty jest w niedzielę .
Piipi Jelonkowa 13-12-2013 20:21
.. najazd sw.Mikolajow ! .ciekawe,czy beda jelonkowe Biedronki .. swiete ?
~Tuiteraz 14-12-2013 19:41
Boże! Pipi nic się nie zmieniasz dalej piszesz głupoty tylko komu jest to potrzebne?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Porównaj ceny z Jelonką.com

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Trwa handel biletami

Nie ma rady na wandali?

Śmierć na żwirowni

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
655
Tak
20%
Nie
75%
Nie wiem
5%