MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Nagrody w Jeleniej Górze rozdane!

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 31 lipca 2011, 21:21
Aktualizacja: 21:22
Autor: red.
Fot. archiwum
Od samego ranka zawodniczki i zawodnicy stawili się na boiskach i rozpoczęli walkę o Puchar Plaży i atrakcyjne nagrody firmy HI–TEC i MDZ ERREA.

Pogoda nie zaskoczyła nikogo i cały dzień tradycyjnie było zimno, pochmurno i deszczowo. Jednak atmosfera na Plaży i tak była gorąca, gdyż turniej mężczyzn i kobiet wkroczył w decydującą fazę. W meczach półfinałowych mężczyzn zwyciężyli Radosław Grzelak/Dawid Wójcik i para Tabaka/Romańczyk. Te dwa zespoły zagrały o złoty medal. Finał stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Do ostatecznego rozstrzygnięcia potrzeby był tie-break, w którym minimalnie lepsi okazali się Jerzy Tabaka i Tomasz Romańczyk. Trzecie miejsce zajęli Patryk Potocki i Marcin Stempień.

Finał:
Grzelak/Wójcik – Tabaka/Romańczyk 1:2

Mecz o 3 miejsce:
Łotocki/Stempień – Paszczyk/Dembiński 2:0

Turniej kobiet kończył się dwoma meczami, które zadecydowały o tym, kto stanął na plażowym podium. Brązowy medal trafił do Anny Cześników i Katarzyny Paszczyk. Srebro zawisło na szyjach Pauliny Michalkiewicz i Marty Micińskiej. Medal z najcenniejszego kruszcu zdobyły Aleksandra Deptuch i Marcelina Wyszomirska.

Finał:
Wyszomirska/Deptuch – Michalkiewicz/Micińska 0:2

Mecz o 3 miejsce:
Gajda/Cześników – Cześników/Paszczyk 0:2

W czasie zmagań na boiskach organizatorzy znaleźli chwilę na zabawę i ogłoszono konkurs na zagrywkę do celu. Okazało się, że to zadanie bardzo trudne, a wręcz prawie niewykonalne. W kategorii mężczyzn żaden zawodnik nie trafił w hula-hop po drugiej stronie siatki. Dopiero DJ Przemek wziął sprawy w swoje ręce i piłka uderzyła w obręcz koła. Wśród kobiet również tylko jednej udało się wycelować zagrywkę i trafić w hula-hop. Nagrodzeni zostali ci, którzy byli najbliżej celu, czyli: Anastazja Łozowska, Karolina Banasik, Tomasz Romański i Patryk Potocki. Jednak najważniejsza w tym wszystkim była dobra zabawa i potężna porcja śmiechu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Doczekają się wiat przystankowych

Trenowali na francuskiej ziemi

Czytelniczka: drogo i brudno

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Kurciu ; ) 1-08-2011 16:26
Brawo Rymek!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szybko zapomniany staw?

Grand Prix Polonia 2020 za nami

Referendum coraz bliżej

Stalowe rumaki w Karpaczu

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
791
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%