MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Nagrody turystyczne rozdane!

Wiadomości: Region
Środa, 11 października 2017, 6:30
Aktualizacja: 19:46
Autor: WAC
Fot. Użyczone
Już po raz dwudziesty Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze przyznało Liczyrzepy czyli nagrody za promocję regionu. Wręczenie nagród miało miejsce podczas Karkonoskich Spotkań Turystycznych, które odbyły się kilka dni temu w Pałacu w Piechowicach – Pakoszowie. Wyróżnienia przyznano w siedmiu kategoriach. Były też dwie nagrody specjalne.

W poszczególnych kategoriach, kapituła konkursu, złożona ze starosty jeleniogórskiego, przewodniczącego rady powiatu, przewodniczącego komisji turystyki i promocji rady powiatu oraz dyrektora wydziału promocji, kultury i sportu starostwa powiatowego wyróżniła: w kategorii najlepszy obiekt hotelarsko – turystyczny - Hotel Konradówka Wellness & SPA w Karpaczu, najefektywniejsza promocja - Ogólnopolską Turystyczną Giełdę Piosenki Studenckiej, najlepszy produkt turystyczny - Kowarską Starówkę, promocja regionu - Euroregionalne Centrum Modelarskie w Jeżowie Sudeckim, najlepsza promocja zagraniczna: burmistrza gminy Buttenheim Johanna Kalba i pracownika Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Kraju Związkowego Bawarii oddelegowanego do samorządu powiatowego w Bambergu, Renate Kühhorn, za kreatywność służącą budowaniu atrakcyjnego wizerunku gminy przyjaznej turystyce - Bożenę Danielską kierownika oddziału Muzeum Karkonoskiego w Szklarskiej Porębie - Muzeum Braci Carla i Gerharta Hauptmannów, za całokształt działalności na rzecz turystyki - Krzysztofa Tęczę.

Wyróżnienia specjalne otrzymali: Grupa Karkonoska Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz była wieloletnia kierownik Miejskiego Biura Informacji Turystycznej w Szklarskiej Porębie Grażyna Biederman.

- Nagrody Liczyrzepy przez 20 lat swojego istnienia zdobyły określoną markę i prestiż – mówi starosta powiatu jeleniogórskiego Anna Konieczyńska. Są one formą podziękowania dla osób i instytucji, którzy włożyli wiele serca i energii w promowanie naszego, turystycznego regionu podkreśla.

Ogłoszenia

Czytaj również

Polacy wybierają prezydenta (aktualizacja)

Sytuacja w spółce Sanikom

W KSON–ie dzieje się

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Licz 11-10-2017 7:23
Towarzystwo wzajemnej adoracji juz nawet Klesta z PIS jest z pania z PO
~ 11-10-2017 12:33
Sruto tutu - polityka wypala mózgownicę!!! Nagrody są dla ludzi, którzy coś pożytecznego robią w turystyce i na szczęście nie ma to NIC wspólnego z polityką! Gratulacje dla Wyróżnionych! Niech wam się nadal chce!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Mobilizacja przed II turą

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Promesy dla strażaków  

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
476
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
14%