MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Nagrody MZK za logo biletu elektronicznego czekają

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 18 lipca 2014, 7:22
Aktualizacja: 7:25
Autor: Angela
Fot. MZK
Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze czeka na laureatów i uczestników konkursu plastycznego na wykonanie projektu graficznego rewersu biletu elektronicznego SeB@. Nie wszyscy odebrali bowiem nagrody i dyplomy, a upominki przygotowano dla każdego z niemal 50. uczestników! Czyje prace spodobały się najbardziej?

Konkurs na znak towarowy biletu elektronicznego był skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Jeleniej Góry i gmin, w których kursują autobusy MZK.

W kategorii uczniów szkół podstawowych klas I – III nie przyznano I nagrody. II miejsce zajęła Julia Nowicka z SP nr 11 w Jeleniej Górze, III miejsce - Miłosz Kaszewski z SP nr 10 w Jeleniej Górze.
Pierwszego miejsca nie przyznano również wśród uczestników z klas starszych szkół podstawowych (IV – VI). II miejsce otrzymała Julia Górzyńska z SP w Podgórzynie, a III miejsce – Paulina Chocianowicz z Zespół Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 2 w Jeleniej Górze.

Żadnych nagród nie przyznano w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych, w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajęła Agata Łazarewicz z Zespołu Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze. II miejsce zdobył Jakub Trela z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze, a III miejsce – Kinga Jurkiewicz z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze. Nagrodami dla zwycięzców były: laptop, tablety i aparaty fotograficzne.

Miłą niespodzianką było przygotowanie przez organizatorów upominków dla wszystkich uczestników. W ich plecaczkach znalazły się m.in. kredki (młodsze dzieci), pendrive lub latarka z wygrawerowanym logo MZK i SeB@, bidon i długopis oraz kubek z imieniem uczestnika i logiem SeB@!

Wśród pozostałych uczestników znaleźli się z klas I – III szkoły podstawowej: Andrzej Bicz, Wiktoria Dyła, Maja Dziedzicka, Nela Kulka, Nikola Łubkowska, Anastazja Morzecka, Hanna Muchaczow, Damian Paziuk, Kamila Prus, Kacper Smolarz, Oliwia Sokołowska, Maja Szumna, Michał Zabłotny, Maja Ziętarska. Z klas starszych (IV – VI): Laura Cińcio, Karolina Dul, Klaudia Dul, Jan Heider, Kacper Kaszowski, Maja Kubacka, Bartosz Łukaszewski, Jakub Maślak, Monika Mielniczuk, Katarzyna Nytko, Mateusz Patejko, Martyna Roman, Natalia Smirnow, Zuzanna Trawińska, Monika Witek, Julia Zieleniewicz. Z gimnazjum: Antonina Olszewska, Adrian Sołodenko, ze szkół ponadgimnazjalnych: Patryk Budner, Roksana Jarzyńska, Mateusz Krajda, Daria Mysza, Natalia Powęska i Łukasz Solarski.

Prace poza konkursem ze szkół ponadgimnazjalnych wykonali: Paulina Figura, Wojciech Majda, Damian Oskory i Sebastian Ruszkiewicz.

Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom odbyło się na jeleniogórskim Placu Ratuszowym podczas imprezy „Integracja niePEŁNOSPRAWNYCH”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bardzo słabe wyniki matur

Serca pełne nakrętek

Czytelniczka: drogo i brudno

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Anzelm B. 18-07-2014 8:00
Plecaczki, kubeczki i inne bzdety nagrodowe ( oprócz oczywiście nagród głównych ) służą tak naprawdę dalszej promocji firmy. Naiwni ludzie noszą potem koszulki z logo, używają kubków i innych gadżetów ze znakiem firmowym; w ten sposób reklamując za darmo firmę. I o to w tym tak zwanym świecie biznesu chodzi. Niby promocja, niby nagrody, niby wsparcie, niby sponsoring, niby mecenat - a tak naprawdę chodzi o naiwnych, którzy za darmo wykonają pracę marketingową, za którą normalnie trzeba by zapłacić duże pieniądze. Że wszystko O.K. ? Nie, dla mnie nie O.K. jeżeli ktoś pod pozorem dobrego uczynku trzyma w zanadrzu cel niekoniecznie uczciwy, oszukańczy.
~ 18-07-2014 8:14
cwaniacy wykrecili sie kredkami a takie logo to kosztuje pieniadze- ladnie wykorzystali mlodziez i dziwia sie ze po ich kubki kredeczki nikt sie nie zglasza- bo mlodziez zorientowala sie ze dostala lekcje zycia- jak zostac f...rem
~pan buk 18-07-2014 8:44
mam nadzieję że MZK zacznie instalować biletomaty w autobusach oraz wydawać pasażerom te bilety elektroniczne już w sierpniu, żeby ludzie mogli się przyzwyczajać do korzystania, a nie dopiero we wrześniu jak zacznie się normalny powakacyjny duży ruch w autobusach. i jeszcze coś dla malkontentów narzekających na MZK i te biletomaty: w innych miastach, np we Wrocławiu, te urządzenia przyjęły się, a z obsługą nie mają problemów zarówno młodzi jak i starsi
~do Anzelm 18-07-2014 10:13
jak kupisz koszulkę lub bluzę adidasa lub innego nike to też masz tam logo tych firm i to na pół pleców. nie dość że zapłaciłeś za koszulkę/bluzę to jeszcze ich reklamujesz...
~Anzelm B. 18-07-2014 13:33
O.K. Ale to mój świadomy wybór - moda ! Ja, oczywiście, nic co ma jakiekolwiek logo na zewnątrz widoczne, nie noszę. Przypomnijcie sobie, że jeszcze kilka lat temu nasi posłowie i biznesmeni nosili marynarki, na rękawie których wisiały tasiemki ze znanymi firmami. Ohyda ! Natomiast, jeśli firmy robią podstępy, np. jak programy TV, które w cichej zmowie, w tym samym czasie, nadają programy reklamowe, to to już nie jest w porządku !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Remont drogi nr 3462

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Uratowali tonącego

Owocna współpraca

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
869
Tak
36%
Nie
58%
Nie wiem
6%