MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nagroda IDOL 2019 dla Radia KSON

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 12 października 2019, 12:03
Aktualizacja: Wtorek, 15 października 2019, 10:07
Autor: KSON
Fot. Uzyczone/Archiwum KSON
We Wrocławiu odbył się piknik integracyjny w ramach projektu "Reha for the blind in Poland". Wydarzenie odbyło się pod patronatem Radia KSON, które reprezentował Krystian Witkowski oraz Rafał Kondraciuk – prowadzący piknik.

Była to niecodzienna okazja do spotkania się wielu środowisk wspierających osoby niewidome i niedowidzące, wśród nich nie zabrakło organizacji pozarządowych, przedstawicieli instytucji publicznych oraz specjalistów na co dzień wspierających osoby z dysfunkcją wzroku. Na scenie zaprezentowali się niewidomi i niedowidzący artyści.

Tego samego dnia we wrocławskim Klubie "Proza" odbyła się Gala Finałowa regionalnego konkursu Idol 2019 organizowanego przez Fundację "Szansa dla Niewidomych" w ramach "Reha for the blind in Poland". W kategorii „Media województwa dolnośląskiego 2019” pierwsze miejsce otrzymało Radio KSON działające przy Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych. Również pierwsze miejsce w kategorii „Idol Środowiska województwa dolnośląskiego 2019” otrzymał Rafał Kondraciuk, który na co dzień angażuje się w propagowanie sportu osób z niepełnosprawnościami, technicznie wspiera organizatorów zawodów sportowych podejmując się roli prowadzącego, jak również na co dzień pracuje w redakcji Radia KSON.

To ogromne wyróżnienie dla redakcyjnego zespołu Radia KSON, które działa dopiero rok, a już wyraźnie zaistniało w środowisku osób z niepełnosprawnościami.

Internetowe Radio można słuchać przez Internet korzystając ze strony www.radiokson.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

5
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jeleniogórska PO wspiera Siemoniaka

KOD pod sądem

Nie dała się oszukać  

Uczniowie z "Ósemki" odwiedzili seniorów

Z jakich powodów częściej pożyczamy niż oszczędzamy?

Portrety w zbiorach Schaffgotschów

Większość za zmianą

Samorząd dopłaca do studni

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
715
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%