MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nadchodzi 4. etap Pucharu Polski w Dogtrekkingu

Wiadomości: Przesieka
Środa, 24 sierpnia 2016, 19:32
Aktualizacja: 21:16
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Po wakacyjnej przerwie na szlaki powraca Puchar Polski w Dogtrekkingu. W najbliższą sobotę 27 sierpnia br. w Przesiece odbędzie się 4. etap cyklu. Uczestnicy wystartują na trasach – 16 km, 25km i 40 km. Start główny przewidziany jest o godzinie 10:00. Wciąż można zgłosić swój udział w dniu imprezy w biurze zawodów.

W samym sercu Karkonoszy rozegrany zostanie 4. etap Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Start i meta znajdować będą się na polanie, w pobliżu ośrodka wczasowego Kaliniec. Trasa będzie przebiegała przez południową część Kotliny Jeleniogórskiej. Po raz pierwszy w tegorocznym cyklu uczestnicy będą mieli okazję wejść na tereny Parku Narodowego, w tym wypadku Karkonoskiego Parku Narodowego.

- Spotykamy się w wyjątkowym miejscu na tegorocznej mapie Pucharu Polski w Dogtrekkingu, bo w Karkonoszach. Trasa w Przesiece ucieszy najbardziej wprawionych w boju outdoorowców. Po pierwsze start i meta położne są nieco wyżej, na wysokości około 630 metrów n.p.m, a trasy, które przygotowaliśmy dla naszych uczestników są dużo bardziej wymagające niż podczas pozostałych etapów. Jednak widoki, które napotkają po drodze bez wątpienia wynagrodzą im włożony wysiłek! - zapowiada główny organizator Paweł Bonk.

Uczestnicy przystanku w Przesiece zmierzą się z jednym z trzech dystansów - 16 km, 25km i 40 km. Dekoracja zwycięzców odbędzie się w okolicy startu i mety o godzinie 18:00, a tuż po niej, o godzinie 19:30, Organizatorzy zapraszają na wspólne ognisko. Na zawodników i kibiców czekać będą również dodatkowe atrakcje przygotowane przez sponsora imprezy – firmę Merrell. W pomarańczowej strefie będzie można odpocząć po zawodach a także wziąć udział w quizie oraz konkursie na Instagramie, w którym do wygrania będą buty Merrell.

Plan zawodów:
8:00-9:00 – Zgłoszenia
10:00 – Start główny
18:00 – Dekoracja zwycięzców
19:30 – Ognisko

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie Pucharu Polski w Dogtrekkingu: www.dogtrekking.com.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Piękna walka młodych siatkarzy

Nowa posada dla radnej

Protest oświaty

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 27-08-2016 11:46
A co na to obrońcy zwierząt ? Na takie małe 4 łapki 40 km to nie za dużo ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Maluchem na rajd

Kolejne wieści na temat gali

Nasi szachiści trzeci na Dolnym Śląsku!

Wsparcie strajkujących

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
465
Tak
66%
Nie
31%
Nie wiem
3%