MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Nabór do OSP Podgórzyn

Wiadomości: Podgórzyn
Piątek, 20 października 2017, 8:01
Autor: WAC
Fot. Użyczone
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Podgórzynie ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do grona druhów z tej jednostki.

- Zapraszamy zarówno młodzież (od 15 roku życia) jaki i osoby dorosłe, które chcą w ramach naszej OSP nieść pomoc w różnych trudnych sytuacjach – mówi Paweł Czeszkiewicz z OSP Podgórzyn. - Rocznie uczestniczymy w około 150 – 200 akcjach nie tylko gaśniczych, bo jesteśmy też wzywani do wypadków komunikacyjnych i do usuwania skutków klęsk żywiołowych. Obecnie nasza jednostka liczy 22 czynnych strażaków. Posiadamy dwa samochody gaśnicze oraz jeden lekki. Stale staramy się doposażać naszą OSP w nowy sprzęt. Chcielibyśmy też aby weszła ona do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego – informuje Paweł Czeszkiewicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czy uda się zniszczyć toksyczną roślinę?

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 20-10-2017 10:36
Ostatnio zapytałem takiego jednego niezbyt rozgarniętego ,dlaczego został ochotnikiem a ten odpowiada "bo czuję się taki ważny kiedy jedziemy na sygnale i wszyscy nam ustępują i na nas patrzą".Przy okazji obowiązkowe badania psych. ,bo różnie tam bywa z głową.
~podatnik 20-10-2017 12:04
Coś musi być nie tak od kiedy nabór na ochotnika . Co to jest ochotnik z naboru proszę o odpowiedż bo nie rozumiem, kasting CV jakie bo może ja się nadam , jestem ochotnikiem 30 lat ale nie z naboru tylko z chęci . Jaką kasę dajecie po naborze dla ochotnika , kiedy testy i rekrutacja???.
~Kiedyś 20-10-2017 16:33
Ochotnik z naboru,bo... przyjdą kiedyś takie czasy, może za rok może za 10, ale przyjdą,że jemeryturę zabierać będą tym ,ktorzy pełnili ważne funkcje w PiSlamie. A strażak to ważna funkcjaNawet wtedy gdy ochotnik poza ochotniczeniem np. pasie owce lub szyje buty, dzień służby i jemeryturka pójdzie się... paść na łąkę.
~Ochotnik 23-10-2017 18:13
A ja się dostanę to dacie polatać dronem?? 😂😂

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oddawali krew pamięci Kresowian

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Tak nie wolno parkować!

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Otwarto Dom Modlitwy w Łomnicy

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
361
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%